Keresés
0-0
(0-0)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 94' 0-0 a mérkőzés vége, nem született gól. Csapatunk hatalmasat küzdött, de nem sikerült betalálnunk.
Gólhelyzet 93' Gólt szerez a Békéscsaba, de egyértelmű leshelyzet volt, így nem változik az állás.
Infó 90' Három perc hosszabbítás következik.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 86' Szalai kerülhetett volna helyzetbe, de lesen volt.
Sárga lap 85' Lencse is besárgult.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 83' Nagy Sándor próbálkozott a csabaiak szabadrúgása után, de nem talált kaput.
Csere 82' Mészáros helyett Szalai jött be.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 81' Jakab végezhetett el szabadrúgást a jobb oldaról, Vass Ádám elé került a labda, de felé rúgta.
Sárga lap 80' Mészáros sem úszta meg a meccset lap nélkül.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 79' Birtalan lépett meg a jobbon, és lőtt erőből középre, de Balogh tisztázni tudott.
Csere 76' Vass Patrik helyett Bori érkezett.
Piros lap 74' Katona későn csúszott be Mészárosnak, így megkapta a második sárgáját is, így kiáll.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 73' Schäfer lőtt kontra után távolról, de nem talált kaput.
Csere 71' Jakab kapott lehetőséget Takács helyett.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 70' Schäfer ment el a bal oldalon, adott középre Deutschnak, aki mellé lőtt.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 69' Lencse kapott labdát a bal oldalon, szépen lépett el a védőktől, de ballal mellé lőtt. A második félidőben mi vagyunk a jobbak eddig.
Csere 68' Gyurján lépett pályára Gránicz helyett.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 67' Deutsch fejelt Vass Patrik szöglete után, de célt tévesztett.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 66' Vass Patrik lőtt be középre erőből, de a csabai védők tisztázni tudtak.
Sárga lap 65' Nagy Sándor kapott sárgát Vass megrúgásáért.
Csere 64' Schäfer érkezett Borbély helyett.
Csere 61' Eszlátyi jött be Urbin helyett a Békéscsabánál.
Sérülés 58' Gengeliczki kapott egyet a nyakára, de nem kér ápolást.
Gólhelyzet 57' Vass Patrik tört be a tizenhatoson belülre, a védők keményen bántak vele, de ez nem ért tizenegyest, helyette szöglet következett, mely után Torghelle fejelt fölé.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 55' A hazai kapu előtt van most többet a labda, de eddig pontatlanok voltak a beadásaink.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 52' Takács beadására senki nem érkezett, tisztáztak a hazai védők. A játék képe nem sokat változott az első félidő óta.
Infó 47' A hazai szurkolók Márton Anitának és Baji Balázsnak gratuláltak transzparensükkel. A békéscsabai atléták egy ezüst- és egy bronzérmet hoztak a londoni világbajnokságról.
Elkezdődött a második félidő 46' Elkezdődött a második félidő.
Vége az első félidőnek 45' Nem esett gól az első félidőben, 0-0-nál jöhet a szünet.
Nézőszám 45' 2235 a hivatalos nézőszám.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 43' Nagy távoli bombája jócskán elkerülte kapunkat.
Gólhelyzet 41' Dlusztus fejelhetett szabadon Gránicz szabadrúgása után, de ez nem okozott gondot Szentpéterinek.
Gólhelyzet 39' Gránicz beadását Szentpéteri fogja magabiztosan.
Sárga lap 36' Dlusztus és Balogh kakaskodtak a hazai tizenhatoson belül, sárga lap lett a jutalmuk.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 33' Lencse lőtt távolról, de Rybansky szögletre tisztázott.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 32' Gránicz tüzelt felé a tizenhatos sarkáról, miután balról befelé kanyarodott.
Sárga lap 31' Katona kapott sárgát Gránicz buktatásáért.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 29' Vass Patrik adott fantasztikus labdát Lencsének, aki ballal, kisodródott helyzetből tüzelt a kapusba.
Gólhelyzet 26' Gránicz került ziccerbe, de lesen volt. Kezd megélénkülni a találkozó.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 25' Gránicz előtt egymás után két helyzet is adódott: az első alkalommal remekül blokkoltak hátvédeink, a másodiknál az oldalhálót rezgette meg a támadó.
Gólhelyzet 24' Gengeliczki ugratta ki remekül Deutschot, de lest intett a partjelző.
Infó 21' Egyelőre egyik csapat sem tudott komoly helyzetet kialakítani a félidőben, kiegyenlített a találkozó.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 15' Deutsch kereste a lesvonalról kiugró Lencsét, de a labdája picit hosszúra sikeredett.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 12' Mészáros húzott el a bal szélen, de beadását Gengeliczki higgadtan hatástalanította.
Szöglet 9' Két veszélyes szöglet után is tisztázni tudott a védelmünk.
Sérülés 7' Lencse ütközött az egyik csabaival, fájlalja az arcát, de szerencsére nincs nagyobb baj.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 5' Takács húzott el szépen a bal oldalon, de Torghelle elől tisztáztak a védők.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 4' Birtalan élesen belőtt szabadrúgását Torghelle tisztázta szögletre.
Elkezdődött az első félidő 1' Útjára indult a labda! A hazaiak kezdték a találkozót.
Infó 0' Érkeznek a csapatok! A mieink fehér, a csabaiak lila mezben játszanak.
Infó 0' A mérkőzést Karakó Ferenc vezeti, segítői Veizer Roland, Kormányos II. Gábor és Punyi Gyula lesznek.
Infó 0' A csapatok már buzgón melegítenek, hiszen 15 perc múlva kezdődik a találkozó. Az MTK Budapest hat pontot szerzett eddig, míg a Békéscsaba három ponttal áll a bajnokságban.
Összeállítás 0' Békéscsaba Előre 1912: Rybansky – Szélpál, Dlusztus, Babinyecz – Pilán, Nagy, Viczián, Mészáros – Gránicz, Urbin, Birtalan Csere: Máthé, Zahorán, Eszlátyi, Fehér, Király, Szalai, Gyurján
Összeállítás 0' MTK Budapest: Szentpéteri – Katona, Balogh, Gengeliczki, Deutsch – Vass Patrik, Vass Ádám, Borbély, Takács – Lencse Torghelle Csere: Fadgyas, Gera, Jakab, Korozmán, Bori, Schäfer, Bayer
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!