Fekete Bozsana

Hírek

Karate 2024.06.25 Karate: tizenhárom érmet szereztek fiatal karatékáink az Austria Openen

Karate: tizenhárom érmet szereztek fiatal karatékáink az Austria Openen Az utolsó kvalifikációs állomás volt a korosztályos versenyzők számára a megméretés.

Evezés 2024.06.25 Evezés: három kék-fehér érem a bledi nemzetközi regattáról

Evezés: három kék-fehér érem a bledi nemzetközi regattáról Bagdács Szonja, Szente Dóra, Strochmayer Maja, Bálint Zsófia és Gadányi Zoltána állhatott fel a dobogóra Szlovéniában.

Evezés 2024.06.25 Evezés: Gadányi Zoltána az élsporton kívül a vendéglátózást is kipróbálta már (VIDEÓ)

Evezés: Gadányi Zoltána az élsporton kívül a vendéglátózást is kipróbálta már (VIDEÓ) Evezősünk a jövőbeli terveiről mesélt Szegő Tibornak a Magyar Sport Napján.

Tenisz 2024.06.24 Tenisz: Piros Zsombor búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság selejtezőjének első fordulójában

Tenisz: Piros Zsombor búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság selejtezőjének első fordulójában A világranglistán 183. játékos hétfőn a 18. kiemelt olasz Stefano Napolitanóval (130.) csapott össze, pályafutása során először, és kikapott tőle.

Röplabda 2024.06.24 Röplabda: van még néhány szabad hely a nyári táborunkban

Röplabda: van még néhány szabad hely a nyári táborunkban 8-15 éves lányok jelentkezését várjuk röplabdatáborunkba.

Tenisz 2024.06.24 Tenisz: Gálfi 128., Piros 183. a világranglistán

Tenisz: Gálfi 128., Piros 183. a világranglistán Legjobbjaink visszaestek néhány helyet a rangsorban.

Cselgáncs 2024.06.24 Cselgáncs: Pánczél Csanád ezüstérmes a szlovéniai serdülő Európa-kupa versenyen

Cselgáncs: Pánczél Csanád ezüstérmes a szlovéniai serdülő Európa-kupa versenyen Fiatal dzsúdósunk, Pánczél Csanád a döntőig menetelt a -55 kilósok között a szlovéniai korosztályos Ek-viadalon.

Ritmikus gimnasztika 2024.06.24 Rg: Pigniczki negyedik lett a milánói vk-versenyen

Rg: Pigniczki negyedik lett a milánói vk-versenyen Közel járt a dobogós helyezéshez Pigniczki Fanni a szalag döntőjében az olaszországi világkupaversenyen.