Hírek

Torna 2020.11.13 Szuper volt a csapat!

Szuper volt a csapat! Tornászaink második helyen végeztek a szuper csapatbajnokságon, és a mesterfokú bajnokság egyéni összetett fináléjában, valamint szerenkénti döntőiben is érdekeltek vagyunk.

Torna 2020.11.12 Győrben „mesterkedünk”

Győrben „mesterkedünk” Női tornászaink a győri mesterfokú, valamint a szuper csapatbajnokságon bizonyíthatnak péntektől.

Torna 2020.11.08 Japán rendezi a világbajnokságot

Japán rendezi a világbajnokságot Kitakjusu ad otthont 2021-ben a torna-, illetve a ritmikus gimnasztika-világbajnokságnak is.

Torna 2020.11.01 Három bravúros érem

Három bravúros érem Böczögő Dorinának a könnyebb, de pontos gyakorlat hozta meg a sikert, Szmirnov Annának apróbb változtatások értek érmet az országos bajnokságon.

Torna 2020.10.31 Dorina egy arannyal és egy bronzzal zárta az országos bajnokságot (GALÉRIA)

Dorina egy arannyal és egy bronzzal zárta az országos bajnokságot (GALÉRIA) Böczögő Dorina talajon bajnoki címet szerzett a szerenkénti döntőben a női tornászok Központi Tornacsarnokban rendezett országos bajnokságán, míg gerendán a harmadik helyen végzett.

Torna 2020.10.30 Most nem a helyezés volt a fontos (GALÉRIA)

Most nem a helyezés volt a fontos (GALÉRIA) Taktikusan versenyeztek női tornászaink az országos bajnokság nyitónapján.

Torna 2020.10.29 Két szeres olimpikon

Két szeres olimpikon Böczögő Dorina az országos bajnokságon két szeren kezdi meg a „beversenyzést”.

Torna 2020.10.28 „Gyakorlatilag” készen állunk

„Gyakorlatilag” készen állunk Klubunk mind a hat tornásza részt vesz a hétvégi országos bajnokságon.

Torna 2020.10.24 Újult erővel (LAPSZEMLE)

Újult erővel (LAPSZEMLE) Az 15 éves utánpótlás-válogatott tornászlány, Szmirnov Anna közel egy év után mutathatja be gyakorlatait az ifjúsági országos bajnokságon, de legjobb formáját a decemberi korosztályos kontinensversenyre tartogatja.

Torna 2020.10.21 Rejtélyes versenyek jönnek

Rejtélyes versenyek jönnek Klubunk válogatott tornásza, Schermann Bianka a hónap végi országos bajnokságra és a decemberi Eb-re készül – közben számos kérdést feltesz magában.

« Előző oldal 1234567891011 Következő oldal »