Hírek

Torna 2019.10.28 Böczögő Dorina talajon ezüstérmes

Böczögő Dorina talajon ezüstérmes Újabb mesterfokú bajnoki érem a tarsolyban.

Torna 2019.10.16 Még él az olimpiai remény

Még él az olimpiai remény A mindössze 16 éves Schermann Bianka 44. helyen végzett egyéni összetettben élete első felnőtt világbajnokságán, így még maradt esélye az olimpiai kvalifikációra. Edzőjével, Botyánszky Mariannal beszélgettünk.

Torna 2019.10.08 Így kell ezt csinálni! (VIDEÓ)

Így kell ezt csinálni! (VIDEÓ) Böczögő Dorina talajgyakorlata a stuttgarti olimpiai kvalifikációs torna-világbajnokság selejtezőiből.

Torna 2019.10.06 18. lett a magyar csapat

18. lett a magyar csapat Kvótaszerzés és 18. hely a stuttgarti világbajnokságon.

Torna 2019.09.11 Soha rosszabb bemutatkozást

Soha rosszabb bemutatkozást A mindössze 16 éves Schermann Bianka korláton és talajon is hatodik lett élete első világkupaversenyén a felnőttek között. Edzőjével, Botyánszky Mariannal beszélgettünk.

Torna 2019.09.02 Dorina kiegyensúlyozottan teljesített

Dorina kiegyensúlyozottan teljesített Újabb arany a tornász országos bajnokságon.

Torna 2019.09.01 Dorina megnyerte az ugrást, Bianka ezüstérmes felemáskorláton.

Dorina megnyerte az ugrást, Bianka ezüstérmes felemáskorláton. Aranyérem az első a MATSZ – Prolan Egyéni Országos Bajnokság szerenkénti döntőinek első napján.

Torna 2019.08.31 Schermann Bianka bronzérmet szerzett (GALÉRIA)

Schermann Bianka bronzérmet szerzett (GALÉRIA) Megkezdődött a tornászok országos bajnoksága a budapesti Központi tornacsarnokban.

Torna 2019.06.27 Finalista a Brüll akadémista

Finalista a Brüll akadémista Schermann Bianka összetettben döntőzhet a minszki Európa Játékokon.

Torna 2019.06.04 Újabb sportolók döntöttek klubunk mellett (GALÉRIA)

Újabb sportolók döntöttek klubunk mellett (GALÉRIA) Az MTK Budapest sportegyesületben folytatja pályafutását Klein Eszter, Medved Regina és Sági Inez.

« Előző oldal 567891011121314 Következő oldal »