Hírek

Torna 2021.01.27 Medved Regina fokozatosan tornázza vissza a formáját

Medved Regina fokozatosan tornázza vissza a formáját Az MTK Budapest tornásza, Medved Regina a hosszú kihagyás után egyre nagyobb elánnal készül.

Torna 2021.01.16 Világkupákkal indulhat tornászaink éve

Világkupákkal indulhat tornászaink éve A hazai tornaszövetség ismertette a 2021-es évre tervezett versenynaptárát.

Torna 2021.01.15 Szmirnov Anna már a felnőttek között várja a kihívásokat

Szmirnov Anna már a felnőttek között várja a kihívásokat Klubunk tornászlánya, Szmirnov Anna lelkesedését megsokszorozta a sikeres Eb-szereplés, így önbizalommal telve kezdi meg első évét a felnőttek között.

Torna 2021.01.13 Schermann Bianka elengedte az Eb-kihagyást, újra nagy elánnal készül

Schermann Bianka elengedte az Eb-kihagyást, újra nagy elánnal készül Klubunk tornásza, Schermann Bianka egyre jobb állapotban érzi magát a sérülése után, és már csak a következő versenyekre koncentrál.

Torna 2021.01.09 100 éves lett Ági néni (GALÉRIA)

100 éves lett Ági néni (GALÉRIA) A 100. születésnapjához érkezett a Nemzet Sportolója, a tornászként öt olimpiai bajnoki címet szerző Keleti Ágnes.

Torna 2021.01.07 Regi újra a régi

Regi újra a régi Klubunk tornásza, a hosszú kihagyás után már tavaly visszatérő Medved Regina bizakodva várhatja az idei versenyeket.

Torna 2021.01.06 Beindult a tervezés

Beindult a tervezés Tornászaink idei versenynaptárának első fontos állomása a svájci Európa-bajnokság lesz.

Torna 2020.12.20 Anna ötödik, Dorina nyolcadik az Eb-n

Anna ötödik, Dorina nyolcadik az Eb-n Szmirnov Anna felemáskorláton ötödik, Böczögő Dorina talajon nyolcadik helyet szerzett a tornászok mersini Európa-bajnokságán.

Torna 2020.12.19 Dorina Eb-bronzérmes a női csapattal

Dorina Eb-bronzérmes a női csapattal Az MTK Budapest kiválóságával, Böczögő Dorinával felálló női tornászválogatott bronzérmet szerzett a mersini Európa-bajnokságon.

Torna 2020.12.18 A csapat Eb-bronzérmes, Anna felemáskorláton döntős

A csapat Eb-bronzérmes, Anna felemáskorláton döntős A leány tornászválogatott a románok és az ukránok mögött a harmadik helyen végzett a mersini ifjúsági Európa-bajnokság csapatversenyében, azt MTK Budapest ígérete, Szmirnov Anna felemáskorláton jutott döntőbe.

« Előző oldal 123456789 Következő oldal »