Hírek

2016.04.30 Négy közé jutottunk!

Négy közé jutottunk! A magyar kosárlabda egyik zászlóshajós klubjának - a Szolnoki Olaj KK utánpótláscsapatának - legyőzésével, az MTK Törökbálint U20-as együttese, a Székesfehérváron rendezett országos döntőben a legjobb négy közé jutott.

2016.04.27 Hétvégén fiataljainkért szoríthatunk

Hétvégén fiataljainkért szoríthatunk Székesfehérváron dől el az U20-as férfi kosárlabda-bajnokság sorsa.

2016.04.25 Az 5-8. helyért folytatjuk

Az 5-8. helyért folytatjuk A bajnokság egyik fő esélyese, a Salgótarján elleni harmadik, idegenbeli mérkőzésen az első tizenhét percben ki-ki mérkőzést játszottunk, majd percek alatt szétestünk.

2016.04.19 Bravúros győzelem a Salgótarján ellen

Bravúros győzelem a Salgótarján ellen Kifejezetten magas színvonalú rangadón, nagyszerű győzelmet aratott együttesünk a keleti csoportot megnyerő Salgótarján ellen.

2016.04.12 Erőlködés után jó befejezés, de hátrányban vagyunk

Erőlködés után jó befejezés, de hátrányban vagyunk A felsőházi rájátszásba bravúrral bejutó MTK Törökbálint csapata Salgótarjánban kezdte a negyeddöntőt.

2016.04.07 Fiataljaink az országos döntőben

Fiataljaink az országos döntőben Az MTK Törökbálint csapata, a TF-Budapest legyőzésével jutott az U20-as bajnokság legjobb nyolc csapata közé.

2016.04.05 Jakab és Spiriev is ranglistavezető

Jakab és Spiriev is ranglistavezető A bravúrral a felsőházi rájátszásba jutott MTK Törökbálint két játékosa is első helyen végzett - egy-egy kategóriában - az MKOSZ által publikált ranglistákon.

2016.04.03 Törökbálinti túlerő a diákolimpiai döntőben

Törökbálinti túlerő a diákolimpiai döntőben Újabb diákolimpiai sikerekhez járultak hozzá az MTK Törökbálint kosárlabdázói. A Bálint Márton Általános és Középiskola mindkét korosztályban bekerült a diákolimpia országos döntőjébe, sőt, az idősebbeknél két együttes is fináléba jutott.

2016.04.01 Bonyhádon vívtuk ki a négybe jutást

Bonyhádon vívtuk ki a négybe jutást A legutóbbi két bajnokságot megnyerő Bonyhádi KSE otthonában, zsúfolt csarnokban, a felsőházi rájátszást jelentő negyedik helyért ki-ki mérkőzést vívott csapatunk, és elszánt, fegyelmezett, taktikus játékkal győzött.

2016.03.23 Bronzérem a Diákolimpia Országos Döntőjén

Bronzérem a Diákolimpia Országos Döntőjén A törökbálinti Bálint Márton Iskola csapata, melynek gerincét az MTK Törökbálint kosárlabdázói alkotják, bronzérmet nyert a középiskolások Diákolimpia Országos Döntőjén.

« Előző oldal 1314151617181920212223 Következő oldal »