Hírek

2016.12.16 Szombaton hazai meccs jön

Szombaton hazai meccs jön A naptári év utolsó hazai bajnoki mérkőzését játssza felnőtt csapatunk szombaton, 17:00 órai kezdettel. Az eddig veretlen U20-as gárdánk pedig 19:15-kor lép pályára a listavezető ellen.

2016.12.04 Megváltozott a gondolkodásmód

Megváltozott a gondolkodásmód Fontos két pontot szerzett Pápán az MTK Törökbálint.

2016.11.30 Játékosaink a válogatottakban

Játékosaink a válogatottakban A közelmúltban az MTK Törökbálint több játékosa is szerepet kapott a válogatottakban.

2016.11.13 Továbbra is veretlenek vagyunk otthon

Továbbra is veretlenek vagyunk otthon A negyedik negyedben elhúztunk és nyertünk a Soproni MAFC ellen.

2016.11.12 Több mint százan vették részt az első nemzetközi Maccabi kosárlabda-kupán

Több mint százan vették részt az első nemzetközi Maccabi kosárlabda-kupán Az október 27. és 30. között rendezett torna célja az volt, hogy a sporteseményen túl az izraeli, dán és svájci vendégcsapatok, hazánk kulturális és történelmi örökségébe is bepillantást nyerjenek. A kupa egyben a 2019-es Maccabi Európa Játékok első tesztversenye volt, melyet az Európai Maccabi Szövetség elnöke, Motti Tichauer nyitott meg.

2016.11.11 Újabb győzelmet remélhetünk a SMAFC ellen

Újabb győzelmet remélhetünk a SMAFC ellen Az NB I/B hetedik fordulójában a Soproni MAFC gárdája lesz az MTK Törökbálint csapatának ellenfele. A mérkőzés pénteken 17 órakor kezdődik a Törökbálint Sportközpontban.

2016.11.01 A vártnál nehezebb győzelem

A vártnál nehezebb győzelem Alba Fehérvár U23 - MTK Törökbálint 58-72 (18-25, 13-20, 15-14, 12-13)

2016.10.23 Hullámzó teljesítmény, győzelem

Hullámzó teljesítmény, győzelem Győztesen jött ki az adok-kapokból az MTK Törökbálint.

2016.10.15 Nem játszottunk jól, ki is kaptunk

Nem játszottunk jól, ki is kaptunk A mérkőzés reggelére lebetegedett Horváth Kristóf nélkül is nagyon szerettünk volna győzni Bonyhádon, de nem sikerült jó produkciót nyújtani.

2016.10.04 Magabiztos győzelem

Magabiztos győzelem Már az első félidőben eldöntötte a találkozó kimenetelét csapatunk a PVSK-Kronosz Kiadó elleni törökbálinti mérkőzésen.

« Előző oldal 1112131415161718192021 Következő oldal »