Hírek

2015.05.17 Megvan a második győzelem is: MTK Törökbálint – Motax-Concordia KC Pápa 75-68 (16-18, 22-17, 14-18, 23-15)

Megvan a második győzelem is: MTK Törökbálint – Motax-Concordia KC Pápa  75-68 (16-18, 22-17, 14-18, 23-15) Nehezen lendült játékba az MTK Törökbálint, és a találkozó nagy részében nem igazán sikerült megtalálni a jó ritmust a Pápai KC elleni párharc második mérkőzésén. Ám végül - főként a játékosok jobb erőnlétének köszönhetően - sikerült behúzni a meccset, és ezzel a kék-fehérek megnyerték a két győzelemig tartó sorozatot a férfi kosárlabda NB I/B rájátszásában.

2015.05.11 Előnyben a csapat: Motax-Concordia KC Pápa – MTK Törökbálint; 84-96 (24-21, 23-19, 22-25, 15-31)

Előnyben a csapat: Motax-Concordia KC Pápa – MTK Törökbálint;  84-96 (24-21, 23-19, 22-25, 15-31) Az első félidő gyenge védekezése után, a harmadik negyedben közepes, a záró etapban jó játékkal győzött az MTK Törökbálint Pápán, ezzel 1-0-ra vezet, a két győzelemig párharcban a férfi kosárlabda NB I/B rájátszásában.

2015.05.03 Az 5-8. helyért folytatják a fiúk

Az 5-8. helyért folytatják a fiúk A bajnokság negyeddöntő párharcában 1-1-es állásnál a harmadik, döntő mérkőzést a kiírás furcsaságának következtében Salgótarjánban játszották. Becsülettel küzdött, hajtott, sőt sokszor jól is játszott az MTK Törökbálint, de főként a rengeteg kimaradt dobás miatt nem sikerült győzni, így az 5-8. helyért folytatják a bajnokságot.

2015.04.25 Az MTK Törökbálint nyerte a második meccset (GALÉRIA)

Az MTK Törökbálint nyerte a második meccset (GALÉRIA) Szoros mérkőzésen egyenlített az MTK Törökbálint a feljutásra pályázó Salgótarján ellen. Az alapszakasz bajnoki cím, sajátos módon, pályahátrányt ér: a mindent eldöntő harmadik mérkőzést Nógrádban rendezik.

2015.04.23 Mindenkinek lehet jó dobása (GALÉRIA)

Mindenkinek lehet jó dobása (GALÉRIA) Rendhagyó módon hívta fel a figyelmet a szelektív hulladékgyűjtés fontosságára a Fővárosi Közterület-fenntartó Nonprofit Zrt. a Föld napján. A flashmob mágnesként vonzotta a járókelőket.

2015.04.22 Hajszálon múlt a négy közé jutás

Hajszálon múlt a négy közé jutás Remekül helytálltak a Kiemelt nemzeti junior bajnokság országos döntőjében az MTK utánpótlását adó ELITE Basket Törökbálint junior korú kosárlabdázói.

2015.04.21 Salgótarjáni vezetés a rájátszásban

Salgótarjáni vezetés a rájátszásban A győri mérkőzésen megsérült Bódi Ferenc nélkül felálló MTK Törökbálint elvesztette első, rájátszásbéli mérkőzését a tovább erősített, például újabb szerb centert igazoló Salgótarján otthonában. A két győztes meccsig tartó széria második találkozója pénteken lesz, Törökbálinton.

2015.04.15 MTK Törökbálint bravúr az U21-es fináléban

MTK Törökbálint bravúr az U21-es fináléban Mint korábban beszámoltunk róla, az U21-es NB I/B nyugati csoportjának 2. helyén végző MTK Törökbálint, hősies küzdelemben bejutott az országos bajnokság nyolcas döntőjébe, amit Debrecenben rendeztek a hétvégén. A csapat végül hetedik helyen végzett a honi kosárutánpótlás elitjének seregszemléjén.

2015.04.06 Alapszakasz bajnokok: Széchenyi Egyetem Gyõri KC - MTK Törökbálint 61-81 (16-12, 12-25, 14-16, 19-28)

Alapszakasz bajnokok: Széchenyi Egyetem Gyõri KC - MTK Törökbálint 61-81 (16-12, 12-25, 14-16, 19-28) Sokáig szoros küzdelmet vívott a gárda a Bonyháddal. Sőt! Volt pillanat, amikor a Baja is komoly riválisnak tűnt. Aztán, a hajrában egyre-másra botladoztak az ellenfelek. A bácskaiak, majdnem a középmezőny szintjére estek vissza, és többször kikapott a Bonyhád is. Végül három győzelemnyi különbséggel lett az alapszakasz bajnoka az MTK Törökbálint.

2015.04.02 Országos döntőben a junior csapat

Országos döntőben a junior csapat Nagy menetelés után, heroikus küzdelemben országos döntőbe jutott az MTK juniorcsapata, az ELITE Basket Törökbálint együttese. Hosszú és kitartó munka megérdemelt gyümölcse érett most be, melynek révén az ország legnevesebb utánpótlás-nevelő akadémiái ellen bizonyíthatják rátermettségüket a fiatalok.

« Előző oldal 18192021222324252627 Következő oldal »