Hírek

Sísportok 2016.08.02 Síkon is győzelemre született

Síkon is győzelemre született Miklós Edit, az MTK Budapest alpesi sízője nyáron sem éppen lustálkodással tölti idejét. Amikor épp nincs lehetősége havas lejtőkön bizonyítani páratlan tudását, kőkemény ironman versenyen indul. Ha pedig ő elindul valahol, reszkethetnek a riválisok.

Sísportok 2016.07.25 Miklós Edit is indul az IRONMAN 70.3 Budapest versenyen (LAPSZEMLE)

Miklós Edit is indul az IRONMAN 70.3 Budapest versenyen (LAPSZEMLE) Olyan sportágban ad számunkra lehetőséget a szurkolásra, amelyben évtizedeken át leginkább csak külső szemlélők voltunk. 2014-ben lesiklásban hetedik lett a téli olimpián, azóta egy világbajnoki 13. hellyel és több Top10-es Világkupa-eredménnyel – köztük egy dobogóval is – bizonyított az alpesi sízők között Miklós Edit. A csíkszeredai születésű sportoló is ott lesz július 30-án az IRONMAN 70.3 Budapest mezőnyében!

Sísportok 2016.05.28 Miklós Edit újabb elismerést kapott

Miklós Edit újabb elismerést kapott Pénteken bajnokait, szakembereit, és önkénteseit köszöntötte a Magyar Sí Szövetség, a Sportpáholy Alapítvánnyal közösen rendezett ünnepi vacsorán, a budapesti Gerbeaud Átrium termében.

Sísportok 2016.05.06 Nagy célok előtt (GALÉRIA)

Nagy célok előtt (GALÉRIA) Sajtótájékoztatót tartott a Magyar Sí Szövetség.

Sísportok 2016.04.13 Miklós Edit új edzővel készül

Miklós Edit új edzővel készül A Magyar Sí Szövetség közleménye szerint, az MTK Budapest 28 éves versenyzője a 2016/17-es szezonnak Stefan Abplanalp vezetésével vág neki, a cél pedig az, hogy a világkupasorozatban dobogós helyezéseket szerezzen, a jövő évi St. Moritz-i világbajnokságon és a 2018-as, pjongcsangi téli olimpián pedig pályafutása legjobb eredményét érje el.

Sísportok 2016.03.17 Zárásként is összejött a pontszerzés (VIDEÓ)

Zárásként is összejött a pontszerzés (VIDEÓ) A pontszerző, 14. helyet szerezte meg Miklós Edit az alpesi sí világkupadöntő lesikló számában, a svájci St. Moritz-ban. A futamot az osztrák Mirjam Puchner nyerte, a szakági kristálygömböt pedig az amerikai Lindsey Vonn vehette át.

Sísportok 2016.03.12 Miklós Edit a világkupadöntőre készül (VIDEÓ)

Miklós Edit a világkupadöntőre készül (VIDEÓ) Az alpesi sí világkupa-sorozat utolsó két helyszíne következik.

Sísportok 2016.02.28 Elmaradt a pontszerzés

Elmaradt a pontszerzés Szombaton szuper-óriásműlesiklásban versenyzett Miklós Edit a világkupa-sorozat andorrai állomásán.

Sísportok 2016.02.26 Miklós Edit pontszerzésre készül Andorrában

Miklós Edit pontszerzésre készül Andorrában A világkupa döntőig már csak a szuper-G futamokra koncentrál