Hírek

Kosárlabda női 2024.04.12 Kosárlabda: nagy lépést tett az olimpia felé a 3X3-as válogatott

Kosárlabda: nagy lépést tett az olimpia felé a 3X3-as válogatott A hongkongi 3×3-as olimpiai selejtezőn magabiztosan nyerte második mérkőzését is a magyar válogatott.

Evezés 2024.04.12 Evezés: „Érmet szeretnék nyerni az Európa-bajnokságon” – Galambos Péter

Evezés: „Érmet szeretnék nyerni az Európa-bajnokságon” – Galambos Péter Nagyszerű evezősünk, Galambos Péter az InfoStartnak nyilatkozott a közelgő szegedi Európa-bajnokságról és olimpiai kvalifikációs versenyről.

Vívás – tőr/párbajtőr 2024.04.12 Vívás: hamarosan indulnak a világbajnokságra

Vívás: hamarosan indulnak a világbajnokságra Rijádban bizonyíthat világversenyen a kadet és junior korosztály.

MTK Budapest 2024.04.11 Nyári tábor: íme, a doksik a jelentkezéshez

Nyári tábor: íme, a doksik a jelentkezéshez Május elejéig kedvezményesen lehet regisztrálni a 6-14 éves gyerekeket az MTK Budapest nyári táborára. Olvassátok, beszéljétek meg, döntsetek, jelentkezzetek!

Kézilabda 2024.04.11 Kézilabda: győztes edzőmérkőzéssel hangolódtunk a bajnokság folytatására

Kézilabda: győztes edzőmérkőzéssel hangolódtunk a bajnokság folytatására A Moyra-Budaörs Handball csapata ellen gyakorolhattunk.

Kajak-kenu 2024.04.11 Kajak-kenu: gyere kenuzni az MTK-ba!

Kajak-kenu: gyere kenuzni az MTK-ba! Szakosztályunk felvételt hirdet 9-12 éves fiúk, lányok részére. Csak a kenuzás választ el az új kalandoktól. Ne hagyd ki!

Evezés 2024.04.11 Evezés: így fest az Eb és a kvalifikáció beosztása

Evezés: így fest az Eb és a kvalifikáció beosztása Elkészült az Európa-bajnokság és olimpiai kvalifikációs verseny programja.

Atlétika 2024.04.11 Atlétika: Magyari Zoltán a Sportrádióban (AUDIÓ)

Atlétika: Magyari Zoltán a Sportrádióban (AUDIÓ) Kiváló gerelyhajító-edzőnk, Magyari Zoltán édesapjával, Magyari Józseffel a Sportrádió műsorában mesélt szakmájáról és a tehetségek pályafutásának segítéséről.

Ritmikus gimnasztika 2024.04.10 Ritmikus gimnasztika: Pigniczki Fanni frissített a gyakorlatain

Ritmikus gimnasztika: Pigniczki Fanni frissített a gyakorlatain Az Európa-bajnokságra új stílussal, dresszel készül kiválóságunk.

Tenisz 2024.04.10 Tenisz: egy vereséggel és egy győzelemmel indult a szerdai nap

Tenisz: egy vereséggel és egy győzelemmel indult a szerdai nap Teniszezőink közül Piros Zsombor Challenger-tornán, Nagy Adrienn pedig a Billie Jean King-kupán játszott.

« Előző oldal 4567891011121314 Következő oldal »