Hírek

Cselgáncs 2024.03.12 Cselgáncs: öt érmet nyertek fiataljaink a mórahalmi korosztályos Magyar Kupa-versenyen

Cselgáncs: öt érmet nyertek fiataljaink a mórahalmi korosztályos Magyar Kupa-versenyen Egy aranyat és négy ezüstöt szereztek utánpótláskorú dzsúdósaink a mórahalmi viadalon.

Ritmikus gimnasztika 2024.03.12 Rg: két első hellyel zártuk a magyar bajnokság selejtezőjét (GALÉRIA)

Rg: két első hellyel zártuk a magyar bajnokság selejtezőjét (GALÉRIA) Az év első hazai RG versenyén még ugyan kicsit visszafogottan léptek versenyszőnyegre tanítványaink, de így is sikerült kiváló eredményekkel zárni a magyar bajnokság selejtezőversenyét.

Röplabda 2024.03.12 Röplabda: pályán az ifi, az U13 és az U17

Röplabda: pályán az ifi, az U13 és az U17 Hét meccset játszottak az utánpótláskorúak.

Tenisz 2024.03.11 Tenisz: Piros Zsombor lehengerlően kezdett Székesfehérváron

Tenisz: Piros Zsombor lehengerlően kezdett Székesfehérváron Teniszezőnk végig irányította első mérkőzését a Challenger-tornán.

Atlétika 2024.03.11 Atlétika: Magda Eszter bronzérmes négypróbában! (GALÉRIA)

Atlétika: Magda Eszter bronzérmes négypróbában! (GALÉRIA) Éremmel zártuk a korosztályos összetett országos bajnokságot.

Kézilabda 2024.03.11 Kézilabda: Bató Lili a következő igazolásunk (VIDEÓ)

Kézilabda: Bató Lili a következő igazolásunk (VIDEÓ) A NEKA csapatától érkezik az irányító poszton bevethető játékos.

MTK Budapest 2024.03.11 MTK legendárium | 316. rész

MTK legendárium | 316. rész Az MTK-alapító, Szekrényessy Kálmán élete. „Szekrényessy Kálmán szerelmei” 2. rész.

Kosárlabda női 2024.03.10 Kosárlabda: győzelem a BKG otthonában az NB I/A-csoportban

Kosárlabda: győzelem a BKG otthonában az NB I/A-csoportban A TFSE-MTK Budapest kilencpontos győzelmet aratott a BKG Szigetszentmiklós vendégeként.

Vívás – tőr/párbajtőr 2024.03.10 Vívás: nem vallottak szégyent a felnőtt mezőnyben (GALÉRIA)

Vívás: nem vallottak szégyent a felnőtt mezőnyben (GALÉRIA) Kardos Edina főtáblán vívott, míg Somody Soma és Dunay Máté a csoportkör után az egyenes kieséses szakaszban búcsúzott.

Cselgáncs 2024.03.10 Cselgáncs: Tóth Krisztián ötödik lett a linzi Grand Prix-versenyen (VIDEÓ)

Cselgáncs: Tóth Krisztián ötödik lett a linzi Grand Prix-versenyen (VIDEÓ) Olimpiai bronzérmes kiválóságunk, Tóth Krisztián (-90 kg) három győzelemmel és két vereséggel zárt, így ötödik helyen végzett az ausztriai Grand Prix-viadalon.

« Előző oldal 123456789 Következő oldal »