Fucsovics Márton

Hírek

Kosárlabda női 2024.03.02 Kosárlabda: tisztes helytállás első csapatunktól a Győr ellen

Kosárlabda: tisztes helytállás első csapatunktól a Győr ellen A TFSE-MTK Budapest hazai pályán nyolc ponttal kikapott a tabella második helyén álló, Euroligában szereplő Győrtől az NB I/A-csoportban.

Vívás – kard 2024.03.02 Vívás: Szatmári András a 12. helyen végzett Olaszországban

Vívás: Szatmári András a 12. helyen végzett Olaszországban 31 éves vívónk a nyolcaddöntőben búcsúzott a világkupaversenyen.

Cselgáncs 2024.03.02 Cselgáncs: négy érem, közte két arany a kecskeméti junior országos bajnokságon

Cselgáncs: négy érem, közte két arany a kecskeméti junior országos bajnokságon A -66 és a -73 kilósok súlycsoportjában is házidöntőt vívtak egymással fiatal cselgáncsozóink a kecskeméti junior országos bajnokságon.

Ökölvívás 2024.03.02 Ökölvívás: éles kesztyűzés

Ökölvívás: éles kesztyűzés Szakosztályvezetőnk összefoglalója.

Röplabda 2024.03.02 Röplabda: négy forduló van hátra az alapszakaszból

Röplabda: négy forduló van hátra az alapszakaszból A bajnokság tizenhetedik meccsén az UTE U21-es csapatát fogadjuk.

Karate 2024.03.01 Karate: érmesek köszöntése (GALÉRIA)

Karate: érmesek köszöntése (GALÉRIA) Az MTK Budapest sportszolgáltatási- és kommunikációs osztályának munkatársai köszöntötték a korosztályos Európa-bajnokságon dobogós helyen végzett sportolókat.

Ritmikus gimnasztika 2024.03.01 Ritmikus gimnasztika: sorsoltak az Európa-bajnokságra

Ritmikus gimnasztika: sorsoltak az Európa-bajnokságra Az Európai Torna Szövetség (EG) megtartotta a májusi ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság sorsolását, ahol az is kiderült, az olimpiai kvótás, vb-bronzérmes Pigniczki Fanni mikor lép szőnyegre a Magyar Torna Szövetség (MATSZ), a Magyar Ritmikus Gimnasztika Szövetség (MRGSZ) a HM Sportért Felelős Államtitkársága és a Nemzeti Rendezvényszervező Ügynökség (NRÜ) szervezésében megrendezésre kerülő kontinensviadalon.

Vívás – kard 2024.03.01 Vívás: már kvótásként kardozhatnak

Vívás: már kvótásként kardozhatnak Hétvégén Szatmári András egyéniben és csapatban a padovai világkupaversenyen lép pástra.

Kézilabda 2024.03.01 Kézilabda: Koronczai Petra túl van második térdműtétjén

Kézilabda: Koronczai Petra túl van második térdműtétjén Balátlövőnket egy hete operálták meg Tatán.

Kézilabda 2024.02.29 Kézilabda: egy győzelemmel és egy vereséggel indult a felsőház az U15 számára

Kézilabda: egy győzelemmel és egy vereséggel indult a felsőház az U15 számára A Ferencvárosi TC és a Hort S.E. ellen kezdtük meg a felsőházi küzdelmeket.

« Előző oldal 345678910111213 Következő oldal »