Hírek

2018.02.12 Visszavágott a TF-BP

Visszavágott a TF-BP Ezúttal nem tudtuk legyőzni a Tehetséges Fiatalokat.

2018.02.06 MTK Törökbálint-Budapesti Honvéd 93-70 (26-15, 21-23, 30-17, 16-15)

MTK Törökbálint-Budapesti Honvéd  93-70 (26-15, 21-23, 30-17, 16-15) Váltás után, először ült vezetőedzőként Bódi Ferenc az MTK Törökbálint kispadján, és a csapat alaposan visszavágott a Budapest Honvédnak a két hete elszenvedett vereségért.

2018.01.17 Egy győzelem, egy vereség a múlt hét mérlege

Egy győzelem, egy vereség a múlt hét mérlege Felemás hetet zárt az MTK Törökbálint.

2018.01.09 Csak megszorítani tudtuk az Oroszlányt

Csak megszorítani tudtuk az Oroszlányt A két hullámvölgy nem fért bele.

2017.12.23 Győzelem a fa alá

Győzelem a fa alá Fontos győzelmet aratott Nagykőrösön férfi kosárlabdacsapatunk.

2017.12.09 Megszorongattuk a bajnokesélyest

Megszorongattuk a bajnokesélyest A hajrában ment el a mérkőzés.

2017.11.25 Teljes csőd a negyedik negyedben

Teljes csőd a negyedik negyedben A harmadik negyed után még vezetett csapatunk a PVSK-Kronosz Kiadó ellen, aztán 21 pontos vereséget szenvedtünk.

2017.11.20 Otthon minden egyszerűbb

Otthon minden egyszerűbb Már az első negyedben elhúztunk veszélyes riválisunktól, és végig vezetve biztos győzelmet arattunk a Bonyhád ellen, a férfi kosárlabda NB I/B hétvégi fordulójában.

2017.11.14 Hiányzott Bihari Békésen

Hiányzott Bihari Békésen Az MTK Törökbálint támadójátékával nem volt gond a Békés elleni idegenbeli mérkőzésen, de 101 kapott ponttal igen nehéz mérkőzés nyerni. Nem is sikerült.

2017.11.08 Keserű búcsú

Keserű búcsú Nagyon rosszul játszott az MTK Törökbálint csapata Budafokon, aminek nem is lehetett más a vége, mint kiesés a Hepp Kupából.

« Előző oldal 7891011121314151617 Következő oldal »