Karate
Hárspataki Gábor

Hírek

Karate 2022.06.23 Karate: Baranyi Zsófia az Európa-bajnokságon (VIDEÓ)

Karate: Baranyi Zsófia az Európa-bajnokságon (VIDEÓ) A Nemzetközi Karate Szövetség összeállítása a Brüll Alfréd Akadémista Baranyi Zsófiáról, aki az U21-es Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett.

Karate 2022.06.20 Karate: egy arany- és egy ezüstéremnek örülhettünk Prágában

Karate: egy arany- és egy ezüstéremnek örülhettünk Prágában Baranyi Zsófia az első, míg Ilankovic Aleksandra a második helyen végzett súlycsoportjában a prágai korosztályos Európa-bajnokságon.

Karate 2022.06.17 Karate: érmes reményekkel várjuk az Európa-bajnokságot

Karate: érmes reményekkel várjuk az Európa-bajnokságot A kontinensviadalt Prágában rendezik meg június 17–19. között.

Karate 2022.05.25 Karate: éremben bízhatunk az Európa-bajnokságon

Karate: éremben bízhatunk az Európa-bajnokságon Hét sportolónk tagja a nemzeti együttesnek.

Karate 2022.05.17 Karate: Sziget Kupa eredmények

Karate: Sziget Kupa eredmények Hétvégén szakosztályunk utánpótlás-sportolói Tökölön szerepeltek.

Karate 2022.05.13 Karate: Hárspataki Gábornak szurkolhatunk a hétvégén

Karate: Hárspataki Gábornak szurkolhatunk a hétvégén Marokkóban, a Premier League következő állomásán lép tatamira olimpiai bronzérmes sportolónk.

Karate 2022.05.03 Karate: egy bronzérem, és három ötödik hely a mérlegünk

Karate: egy bronzérem, és három ötödik hely a mérlegünk Április 30. és május 1. között zajlott Limasszolban a Karate1 Youth League, ahol 51 ország, több mint 1500 ifjú karatékája mérette meg magát.

Karate 2022.04.25 Karate: éremeső a WKF magyar bajnokságon

Karate: éremeső a WKF magyar bajnokságon A klubversenyben szombaton a második-, vasárnap pedig az első helyet szereztük meg.

Karate 2022.04.14 Karate: tizennyolc fényesen csillogó éremmel zártuk a Harasuto Kupát

Karate: tizennyolc fényesen csillogó éremmel zártuk a Harasuto Kupát Az MTK Budapest a klubok összevetésében a harmadik helyet szerezte meg Lengyelországban.

Karate 2022.04.05 Karate: a Kodomo kupa eredményei

Karate: a Kodomo kupa eredményei Ifjú karatékáink egy arany-, egy ezüst és két bronzéremmel zártak.

« Előző oldal 1213141516171819202122 Következő oldal »