Karate
Hárspataki Gábor

Hírek

Karate 2022.03.29 Karate: sziporkáztunk a pozsonyi grand prix-versenyen

Karate: sziporkáztunk a pozsonyi grand prix-versenyen Az MTK Budapest az éremtáblázat első helyén végzett a rangos nemzetközi versenyen.

Karate 2022.03.20 Karate: Kiemelkedően szerepeltünk a horvát nyílt bajnokságon (GALÉRIA)

Karate: Kiemelkedően szerepeltünk a horvát nyílt bajnokságon (GALÉRIA) A kadetek között három sportolónk is pontszerző helyen végzett.

Karate 2022.03.14 Karate: Szekszárdon bizonyítottak sportolóink

Karate: Szekszárdon bizonyítottak sportolóink Az összesített éremtáblázat első helyén végeztünk.

Karate 2022.03.12 Karate: Hárspataki Gábor kvótát szerzett

Karate: Hárspataki Gábor kvótát szerzett Karatékánk indulhat a Világjátékokon.

Karate 2022.03.02 Karate: hétvégén zajlott a 32. Tatami Cup nemzetközi verseny Szigetszentmiklóson

Karate: hétvégén zajlott a 32. Tatami Cup nemzetközi verseny Szigetszentmiklóson Az MTK Budapest első helyen végzett az éremtáblázaton.

Karate 2022.02.26 Karate: NVESZ díjátadó gálát tartottak

Karate: NVESZ díjátadó gálát tartottak Díjat vehetett át Hárspataki Gábor és Baranyi Zsófia is.

Karate 2022.02.25 Karate: Hárspataki Gábor a Sportrádióban

Karate: Hárspataki Gábor a Sportrádióban Olimpiai bronzérmes karatékánk volt a Hazafutás vendége, ahol a tokiói élményeiről, a karate nélküli következő olimpiáról, és a hazai rendezésű 2023-as világbajnokságról beszélgettek Szujó Zoltánnal.

Karate 2022.02.24 Karate: Hárspataki Gábor jelenleg kijutó helyen áll

Karate: Hárspataki Gábor jelenleg kijutó helyen áll A WKF frissítette a világranglistát.

Karate 2022.02.21 Karate: ezüstéremmel térhet haza Hárspataki Gábor

Karate: ezüstéremmel térhet haza Hárspataki Gábor A Fudzsejrában rendezett Premier League versenyen klubunk kiválósága egészen a döntőig menetelt, ahol egyiptomi ellenfele állította meg.

Karate 2022.02.19 Karate: Hárspataki Gábor a döntőbe került, Ilankovic Aleksandra szombaton bizonyíthat

Karate: Hárspataki Gábor a döntőbe került, Ilankovic Aleksandra szombaton bizonyíthat A Fudzsejrában zajló Premier League versenyén menetel előre klubunk kiválósága.

« Előző oldal 1314151617181920212223 Következő oldal »