Karate
Hárspataki Gábor

Hírek

Karate 2023.02.22 Karate: a lehető legjobb munka folyik szakosztályunknál, ami eredményekben is megmutatkozik

Karate: a lehető legjobb munka folyik szakosztályunknál, ami eredményekben is megmutatkozik Fischer Mihályék felmérték a hiányosságokat, és a világbajnokság óta eltelt időben javították azokat, aminek már a kontinensviadalon is meglett az eredménye. Vezetőedzőnkkel az újításokról, illetve a közelmúltban elért sikerekről beszélgettünk.

Karate 2023.02.20 Karate: éremszerzésből nem volt hiány a szlovák Grand Prix-n

Karate: éremszerzésből nem volt hiány a szlovák Grand Prix-n Formagyakorlatban és küzdelemben is szép sikert értek el karatékáink.

Karate 2023.02.15 Karate: Szegedi Döme a szakosztály céljairól (VIDEÓ)

Karate: Szegedi Döme a szakosztály céljairól (VIDEÓ) Az MTK Tube kamerája előtt szakosztályvezetőnk vázolta a célokat, különös tekintettel a közelgő, hazai rendezésű világbajnokságra.

Karate 2023.02.15 Karate: Fischer Mihály az Európa-bajnok Tóth Mátéról (VIDEÓ)

Karate: Fischer Mihály az Európa-bajnok Tóth Mátéról (VIDEÓ) Vezetőedzőnk értékelte fiatal sportolónk ciprusi szereplését.

Karate 2023.02.15 Karate: Újdonsült Európa-bajnokunk értékel (VIDEÓ)

Karate: Újdonsült Európa-bajnokunk értékel (VIDEÓ) Karatékánkat, Tóth Mátét kérdeztük, miután aranyérmet szerzett a ciprusi Európa-bajnokságon.

Karate 2023.02.08 Karate: így látja a jövőt szakosztályunk vezetője (VIDEÓ)

Karate: így látja a jövőt szakosztályunk vezetője (VIDEÓ) Szegedi Döme, az „Év sportolója” díjátadón nyilatkozott az MTK Tube stábjának.

Karate 2023.02.07 Karate: Baranyi Zsófia díjat kapott (VIDEÓ)

Karate: Baranyi Zsófia díjat kapott (VIDEÓ) Az év női utánpótlás sportolója címet elnyert karatékánk nyilatkozott a díj átvétele után.

Karate 2023.02.06 Karate: hárman is nagyon közel voltak az éremszerzéshez, ám egyedül Tóth Máté örülhetett a dobogónak

Karate: hárman is nagyon közel voltak az éremszerzéshez, ám egyedül Tóth Máté örülhetett a dobogónak Fleischer Dóra és Gáspár Laura ötödik lett, míg Tóth Máté kiharcolta az aranyérmet.

Karate 2023.02.01 Karate: pénteken kezdődik a korosztályos Európa-bajnokság

Karate: pénteken kezdődik a korosztályos Európa-bajnokság A mieink szerda reggel útra keltek Ciprusra.

Karate 2023.01.16 Karate: érem nélkül tértek haza versenyzőink Athénból

Karate: érem nélkül tértek haza versenyzőink Athénból Jakubovics Dalma állt a legközelebb a dobogós hely megszerzéséhez.

« Előző oldal 7891011121314151617 Következő oldal »