Keresés

Hírek

Torna 2018.08.05 Nyolcadik hely az Eb-ről

Nyolcadik hely az Eb-ről A nyolcadik helyen végzett a magyar válogatott a tornászok női csapatversenyében a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokságon.

Labdarúgás 2018.08.05 Vass Ádám: 100. NB I-es meccsét játszotta

Vass Ádám: 100. NB I-es meccsét játszotta Századik NB I-es bajnokiját játszotta szombaton Vass Ádám.

Kajak-kenu 2018.08.05 Szellák Szabina triplázott!

Szellák Szabina triplázott! Három nap, három aranyérem a 15 éves versenyző mérlege a korosztályos ob-n.

Labdarúgás 2018.08.04 Újabb győzelem idegenben (GALÉRIA)

Újabb győzelem idegenben (GALÉRIA) Második idegenbeli meccsünkön is győztünk, a Puskás Akadémiát is megvertük.

Torna 2018.08.04 A junior lánycsapat a 9. helyen végezett az Eb-n

A junior lánycsapat a 9. helyen végezett az Eb-n Schermann Bianka egyéniben 18. lett.

Kézilabda 2018.08.04 Van tere a fejlődésnek

Van tere a fejlődésnek A Győr megmutatta, miért tartják a világ legjobb csapatának.

Kajak-kenu 2018.08.04 Újabb három érem!

Újabb három érem! A második napon is brillíroztak kajak-kenusaink.

Labdarúgás 2018.08.04 Folytatás Felcsúton

Folytatás Felcsúton Jöhet a 3. forduló!

Sándor Károly Akadémia 2018.08.03 „Az agárdi környezet a futballt és annak az emberi részét tartja szem előtt” (VIDEÓ)

„Az agárdi környezet a futballt és annak az emberi részét tartja szem előtt” (VIDEÓ) Pinezits Mátéval beszélgettünk a második edzőmeccset követően a mérkőzésről, az agárdi létről, és a célokról.

Labdarúgás 2018.08.03 Csapategység: Deutsch Bencének üzent a teljes keret

Csapategység: Deutsch Bencének üzent a teljes keret Játékosaink jelezték, odafigyelnek a társukra: a szakmai stábbal karöltve kívántak jobbulást a megműtött Deutsch Bencének.

« Előző oldal 1234567891011 Következő oldal »