Úszás 2017.06.18 Közlemény

Közlemény Az MTK Budapest tájékoztatója.

Úszás 2017.06.15 Közlemény

Úszás 2017.02.24 Cél az érem!

Cél az érem! Kozma Dominikkal, az MTK Budapest úszójával beszélgettünk, aki gőzerővel edz a közelgő budapesti világbajnokságra.

Úszás 2017.01.26 Arccal a világbajnokság felé

Arccal a világbajnokság felé Tóth Ramonnal, az MTK Budapest úszószakosztályának edzőjével beszélgettünk.

Úszás 2016.12.14 Micsoda csapat (LAPSZEMLE + GALÉRIA)

Micsoda csapat (LAPSZEMLE + GALÉRIA) Hímer Krisztofer egy arany, három ezüst és két bronzérmet szerzett Kassán. Az Utanpotlassport.hu írása

Úszás 2016.12.03 Kozma Dominik a kultúra mellett is kiáll (LAPSZEMLE)

Kozma Dominik a kultúra mellett is kiáll (LAPSZEMLE) Többszörös Európa-bajnoki bronzérmes úszónk, Kozma Dominiok és edzője, Tóth Ramon ellátogatott egy könyvbemutatóra, ahol lelkesen osztogatták a gyerekeknek az autogramokat

Úszás 2016.11.06 Az elitben az MTK Budapest, az úszók mezőnyében

Az elitben az MTK Budapest, az úszók mezőnyében Százhalombattán rendezték a rövidpályás országos bajnokságot, és újra jól szerepltünk.

Úszás 2016.09.07 Kozma is érezte a nyomást Rióban

Kozma is érezte a nyomást Rióban Magyarországot és az MTK Budapestet is képviselhette a Rio de Janeiróban rendezett nyári olimpián Kozma Dominik. A kiváló gyorsúszó-specialista 100 és 200 méteren is rajthoz állt – utóbbi versenyszámban az elismerésre méltó 15. helyen végzett – valamint a váltókban is helyet kapott. Vele beszélgettünk brazíliai élményeiről.

Úszás 2016.08.27 Olimpai értékelés Tóth Ramonnal

Olimpai értékelés Tóth Ramonnal Kozma Dominik edzője mesélt az olimpiai eredményekről, és hogy mik voltak az előzetes célkitűzéseik.