Gálfi Dalma

Hírek

Tenisz 2023.06.23 Tenisz: három meccsből három vereség

Tenisz: három meccsből három vereség Jani Réka, Piros Zsombor és Gálfi Dalma is a továbbjutásért harcolt, de egyiküknek sem sikerült.

Tenisz 2023.06.22 Tenisz: „Úgy érzem, visszatért a helyes útra” (LAPSZEMLE)

Tenisz: „Úgy érzem, visszatért a helyes útra” (LAPSZEMLE) Kincses Kolos döntőt játszott a Torneo Avvenire U16-os szuper kategóriás versenyen. A magyar teniszutánpótlás legígéretesebb fiújátékosa tavaly ősz óta készül a Nemzeti Edzésközpontban ifj. Fekete Rudolf irányításával és Babos Csaba szakmai segítségével. A 16 esztendős fiatal a hétvégi fináléval megerősítette helyét az őszi európai mesterverseny nyolc indulója között. Kolos edzői a totaltenisz.hu-nak nyilatkoztak a közelmúlt történéseiről.

Tenisz 2023.06.19 Tenisz: Kincses Kolos egyesben döntős, párosban tornagyőztes lett Milánóban

Tenisz: Kincses Kolos egyesben döntős, párosban tornagyőztes lett Milánóban Tizenhat éves ígéretünk, Kincses Kolos kiemelkedően teljesített az olaszországi, szuper kategóriás U16-os nemzetközi versenyen.

Tenisz 2023.06.19 Tenisz: Fucsovics Márton húsz helyet javított

Tenisz: Fucsovics Márton húsz helyet javított Teniszezőnk kitűnő stuttgarti szereplésének köszönheti a nagy ugrást.

Tenisz 2023.06.17 Tenisz: Fucsovics nem bírt Tiafoe-val a stuttgarti elődöntőben

Tenisz: Fucsovics nem bírt Tiafoe-val a stuttgarti elődöntőben Klubunk kiválósága, Fucsovics Márton szoros csatában két szettben alulmaradt amerikai riválisával szemben a stuttgarti 250-es ATP-torna elődöntőjében.

Tenisz 2023.06.16 Tenisz: Fucsovics top 10-es játékos ellen győzött, Babos továbbjutott

Tenisz: Fucsovics top 10-es játékos ellen győzött, Babos továbbjutott Mindkét játékosunk nagyszerű napot zárt.

Tenisz 2023.06.15 Tenisz: Fucsovics Márton és Babos Tímea is továbbjutott

Tenisz: Fucsovics Márton és Babos Tímea is továbbjutott Háromból kettő teniszezőnk is sikerrel járt csütörtökön.

Tenisz 2023.06.14 Tenisz: Babos és Jani továbbjutott, Piros kiesett

Tenisz: Babos és Jani továbbjutott, Piros kiesett Babos Tímea Franciaországban, míg Jani Réka Csehországban nyerte meg elsőfordulós meccsét, Piros Zsombor viszont vereséget szenvedett a második körben Szlovákiában.

Tenisz 2023.06.12 Tenisz: Piros Zsombornak sikerült, Gálfi Dalmának nem

Tenisz: Piros Zsombornak sikerült, Gálfi Dalmának nem A hetet Gálfi Dalma és Piros Zsombor meccse indította, előbbi Hollandiában, utóbbi pedig Szlovákiában kezdte meg a versenyzést.

Tenisz 2023.06.12 Tenisz: Molnár Kitti egyesben és párosban is a döntőig jutott a lengyelországi junior ITF-tornán

Tenisz: Molnár Kitti egyesben és párosban is a döntőig jutott a lengyelországi junior ITF-tornán Klubunk 16 éves teniszezője, Molnár Kitti remekelt a sobotai, harmadik kategóriás korosztályos ITF-viadalon. Reménységünk egyesben harmadik, párosban ötödik idei fináléját játszotta.

« Előző oldal 1516171819202122232425 Következő oldal »