Tenisz: Gálfi és Fucsovics is továbbjutott

Publikálva: 2024.04.04 Frissítve: 2024.04.05 Tenisz

Gálfi Dalma Spanyolországban, Fucsovics Márton Portugáliában jutott be a legjobb nyolc közé.

Csütörtökön előbb Gálfi Dalma lépett pályára La Bisbal D’empordában, ahol kevesebb, mint negyed óra alatt továbbjutott a negyeddöntőbe, miután ellenfele, Marina Bassols az első játék után feladta a mérkőzést.

Fucsovics Mártonnak már nehezebb dolga volt, hiszen Gael Monfils ellen játszott Estorilban. Marci nem kezdte jól a meccset, ugyanis 6:1-re elveszítette az első játszmát. Ezután azonban teniszezőnk magasabb fokozatba kapcsolt, és 6:1-re megnyerte a második szettet. A döntő felvonásban Marci 5:5 után tudott brékelni, majd hozta az adogatását, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.