Farkas Johanna

Hírek

Kézilabda 2023.04.18 Nekem az MTK: Rutka-Győrffy Alexandra

Nekem az MTK: Rutka-Győrffy Alexandra Rutka-Győrffy Alexandra, az MTK Budapest kommunikációs csapatának szerkesztője

Kézilabda 2023.04.17 Kézilabda: legszebb momentumok az Érd elleni tízgólos győzelemből (VIDEÓ)

Kézilabda: legszebb momentumok az Érd elleni tízgólos győzelemből (VIDEÓ) A legjobb védéseket és legszebb találatokat válogattuk össze a hétvégi sikert követően.

Kézilabda 2023.04.16 Kézilabda: Román Dorina és Vágó Attila értékelt az Érd meccset követően (VIDEÓ)

Kézilabda: Román Dorina és Vágó Attila értékelt az Érd meccset követően (VIDEÓ) Vezetőedzőnk és játékosunk beszélt az ellentétes félidőkről, valamint a jövő héten esedékes Török Bódog Magyar Kupa négyes döntő is szóba került.

Kézilabda 2023.04.15 Kézilabda: nehéz első félidő után tízgólos győzelem az Érd ellen (GALÉRIA)

Kézilabda: nehéz első félidő után tízgólos győzelem az Érd ellen (GALÉRIA) A szünetben még csak egy gól volt az előnyünk, ám végül 32-22-re nyertünk.

Kézilabda 2023.04.15 Kézilabda: élő közvetítés (VIDEÓ)

Kézilabda: élő közvetítés (VIDEÓ) Itt követhető élőben a K&H liga női kézilabda-bajnokság 21. fordulójából az MTK Budapest–Érd mérkőzés, április 15-én, szombaton, 17:00 órától.

Kézilabda 2023.04.15 Kézilabda: Hajdúnánáson jártak az utánpótláskorúak

Kézilabda: Hajdúnánáson jártak az utánpótláskorúak Egyik csapatunknak sem sikerült pontot szerezni.

Kézilabda 2023.04.14 Kézilabda: Pál Tamara a válogatott program közepébe csöppent bele

Kézilabda: Pál Tamara a válogatott program közepébe csöppent bele Játékosunk a nemzeti együttessel megélt élményeiről mesélt.

Kézilabda 2023.04.14 Kézilabda: a szezon közben megújult Érd jön szombaton (VIDEÓ)

Kézilabda: a szezon közben megújult Érd jön szombaton (VIDEÓ) Román Dorina az előző heti felkészülésről, illetve a megváltozott Érdről beszélt kameránk előtt.

Kézilabda 2023.04.13 Kézilabda: nem lehet kiindulni az Érd, tabellán elfoglalt pozíciójából

Kézilabda: nem lehet kiindulni az Érd, tabellán elfoglalt pozíciójából Szombati ellenfelünk játéka sokat változott az edzőváltás óta.

Kézilabda 2023.04.11 Kézilabda: Simon Petra Spanyolországban járt a juniorválogatottal

Kézilabda: Simon Petra Spanyolországban járt a juniorválogatottal Irányítónk az elmúlt hét eseményeiről mesélt.

« Előző oldal 2324252627282930313233 Következő oldal »