Hírek

Cselgáncs 2024.04.24 Cselgáncs: kezdődik a zágrábi Európa-bajnokság

Cselgáncs: kezdődik a zágrábi Európa-bajnokság A Tóth Krisztiánnal és Gőz Rolanddal a soraiban felálló magyar válogatott számára két érem a célkitűzés a csütörtöktől vasárnapig tartó, zágrábi olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokságon.

Cselgáncs 2024.04.20 Cselgáncs: Gábor Áron ötödik lett a lignanói junior Európa-kupa versenyen

Cselgáncs: Gábor Áron ötödik lett a lignanói junior Európa-kupa versenyen Tizenkilenc éves dzsúdósunk, Gábor Áron (-66 kg) pontszerző helyen végzett az olaszországi korosztályos Ek-viadalon.

Cselgáncs 2024.04.18 Cselgáncs: Gőz Roland az egyéni küzdelmekben is részt vehet az Eb-n

Cselgáncs: Gőz Roland az egyéni küzdelmekben is részt vehet az Eb-n Sáfrány Péter sérülése miatt az MTK Budapest U23-as Európa-bajnoka, Gőz Roland kap lehetőséget a -90 kilósok között a közelgő, zágrábi Eb-n. Így ebben a súlycsoportban két kiválóságunknak is szurkolhatunk, hiszen Tóth Krisztián szintén ott lesz a mezőnyben.

Cselgáncs 2024.04.08 Cselgáncs: megvan a magyar csapat a zágrábi Európa-bajnokságra

Cselgáncs: megvan a magyar csapat a zágrábi Európa-bajnokságra Tóth Krisztiánnal és Gőz Rolanddal a soraiban készül a magyar cselgáncsválogatott a közelgő, horvátországi kontinenstornára.

Cselgáncs 2024.04.07 Cselgáncs: ezúttal nem termett babér

Cselgáncs: ezúttal nem termett babér Helyezés nélkül zártuk az ifi Európa-kupa hétvégi állomását.

Cselgáncs 2024.04.07 Taekwondo: Salim Omar hetedik helyen áll a világranglistán

Taekwondo: Salim Omar hetedik helyen áll a világranglistán Kiváló taekwondósunk jó helyről várja az ötkarikás játékokat.

Cselgáncs 2024.03.18 Cselgáncs: hét érmet nyertek versenyzőink a Budaörs-kupán

Cselgáncs: hét érmet nyertek versenyzőink a Budaörs-kupán Ismét kiválóan teljesítettek a diák-, illetve serdülőkorú dzsúdósaink.

Cselgáncs 2024.03.17 Cselgáncs: ötödik hely az ifi Európa-kupán

Cselgáncs: ötödik hely az ifi Európa-kupán Horváth Nándor vereséggel kezdett, de ezután nagyszerű menetelést mutatott be.

Cselgáncs 2024.03.12 Cselgáncs: öt érmet nyertek fiataljaink a mórahalmi korosztályos Magyar Kupa-versenyen

Cselgáncs: öt érmet nyertek fiataljaink a mórahalmi korosztályos Magyar Kupa-versenyen Egy aranyat és négy ezüstöt szereztek utánpótláskorú dzsúdósaink a mórahalmi viadalon.

Cselgáncs 2024.03.10 Cselgáncs: Tóth Krisztián ötödik lett a linzi Grand Prix-versenyen (VIDEÓ)

Cselgáncs: Tóth Krisztián ötödik lett a linzi Grand Prix-versenyen (VIDEÓ) Olimpiai bronzérmes kiválóságunk, Tóth Krisztián (-90 kg) három győzelemmel és két vereséggel zárt, így ötödik helyen végzett az ausztriai Grand Prix-viadalon.