Évértékelő Czellér Dórával (VIDEÓ) Női labdarúgócsapatunk játékosa értékelte a 2018-as évet.

Sakk 2018.12.06 Elhunyt Forintos Győző

Elhunyt Forintos Győző Nagy bajnokunktól búcsúzunk.

Atlétika 2018.12.06 A budapesti vb-ről, kék-fehér szemmel (VIDEÓ)

A budapesti vb-ről, kék-fehér szemmel (VIDEÓ) Krizsán Xénia a Reggeli Start vendége volt.

Röplabda 2018.12.06 Újabb nehéz erőpróba

Újabb nehéz erőpróba Az NB I Liga harmadik helyezettje látogat a Városmajorba.

Labdarúgás női 2018.12.05 Évértékelő Tóth Barival (VIDEÓ)

Évértékelő Tóth Barival (VIDEÓ) Női labdarúgócsapatunk jobbhátvédje, a bajnoki döntőben két gólt szerző Tóth Barbara értékelte a 2018-as évet.

2018.12.05 Kár a negyedik negyedért (GALÉRIA)

Kár a negyedik negyedért (GALÉRIA) A rossz kezdés után kétszer is sikerült közel kerülni, de 32–28 és 50–44 után is tudott újítani az NKE-Csata, a záró tíz percben pedig semmi sem sikerült: így lett 74–47-es vereség a vége.

Ritmikus gimnasztika 2018.12.05 „Mindenkinek óriási élmény volt” (GALÉRIA)

„Mindenkinek óriási élmény volt” (GALÉRIA) Nagy sikert aratott a ritmikus gimnasztika workshop.

Labdarúgás női 2018.12.04 „Hektikus őszünk volt” (GALÉRIA)

„Hektikus őszünk volt” (GALÉRIA) Csapatkapitányunkkal, Pinczi Anitával értékeltük a mögöttünk hagyott félévet.

Kosárlabda női 2018.12.04 Nem sokon múlott

Nem sokon múlott Gyermek kosárlabdacsapatunk a Vasas Akadémiával csapott össze vasárnap.

Kosárlabda női 2018.12.04 Folytatódik a roadshow

Folytatódik a roadshow Kedden Budapesten lépünk pályára – de szombat után ismét idegenben, az újonc otthonában.

« Előző oldal 123456789 Következő oldal »