Keresés

Hírek

Vívás – kard 2019.06.22 Újabb érem az Európa-bajnokságról

Újabb érem az Európa-bajnokságról Ezüstérmes lett a Szatmári András, Szilágyi Áron, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összeállítású magyar férfi kardcsapat a düsseldorfi vívó Európa-bajnokságon.

Sakk 2019.06.22 Megkezdődött a korcsoportos bajnokság Balatonlellén

Megkezdődött a korcsoportos bajnokság Balatonlellén Házimeccseket is vívtunk.

Kézilabda 2019.06.22 A junior leányok kiütéses sikerrel kezdték a felkészülést (LAPSZEMLE)

A junior leányok kiütéses sikerrel kezdték a felkészülést (LAPSZEMLE) A hazai rendezésű Eb-re készülő leány U19-es válogatott huszonegy góllal verte a szlovénokat a siófoki felkészülési mérkőzésen, írja be az utanpotlassport.hu

Cselgáncs 2019.06.22 Igazi otthonra találtak (LAPSZEMLE)

Igazi otthonra találtak (LAPSZEMLE) Már az MTK Budapest színeiben vesz részt az Európa Játékokon a világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes Tóth Krisztián. Az átigazolás körülményeiről a magyar klasszis edzője, Pánczél Gábor nyilatkozott.

Atlétika 2019.06.21 Több érmet is szereztünk (VIDEÓ + GALÉRIA)

Több érmet is szereztünk (VIDEÓ + GALÉRIA) Sportolóink eredményesek voltak a Honvéd-kupán.

Rövidpályás gyorskorcsolya 2019.06.21 „Barátságosan fogadtak.”

„Barátságosan fogadtak.” Interjú rövidpályás gyorskorcsolyázóink szakosztályvezetőjével.

Kézilabda 2019.06.21 Fejlődni jött (VIDEÓ)

Fejlődni jött (VIDEÓ) Ismerjétek meg női kézilabdacsapatunk új kapusát, Suba Sárát!

Kajak-kenu 2019.06.21 Szolnoki mérleg: két érem és több értékes helyezés

Szolnoki mérleg: két érem és több értékes helyezés Várjuk a kajak-kenu Eb- és vb-csapat kihirdetését.

Tenisz 2019.06.21 Az amerikai Michael Joyce lett Babos Tímea edzője

Az amerikai Michael Joyce lett Babos Tímea edzője Teniszezőnk megtalálta a megfelelő embert a megfelelő helyre.

Vívás – kard 2019.06.20 Ezüstéremmel zártak Pankáék

Ezüstéremmel zártak Pankáék Remekül szerepelt, ezüstérmet szerzett női kardcsapatunk az Európa-bajnokságon.