Tavaszi Fesztivál Letettük névjegyünket.

Kézilabda 2019.04.18 Újabb meglepetésben bízva

Újabb meglepetésben bízva A K&H liga 22. fordulójában a GVM Europe-Vác otthonába látogatunk.

Tenisz 2019.04.17 Fucsovics búcsúzott Monte-Carlóban (LAPSZEMLE)

Fucsovics búcsúzott Monte-Carlóban (LAPSZEMLE) Fucsovics Márton két szettben (7:6, 6:3) kikapott a brit Cameron Norrie-tól a Monte-Carlóban zajló férfi tenisztorna 2. fordulójában.

Kosárlabda női 2019.04.17 Remek második negyed

Remek második negyed Az első kisszünet után fantasztikusan játszottak 12 éveseink - ez azonban sajnos nem bizonyult elegendőnek a Törekvés ellen a Budapest-bajnokságban.

Kézilabda 2019.04.17 A második félidőben fordítottak (LAPSZEMLE)

A második félidőben fordítottak (LAPSZEMLE) A Golovin Vlagyimir által irányított női junior kézilabda-válogatott legyőzte a Mosonmagyaróvár együttesét.

Atlétika 2019.04.17 Dél-Afrikában készültek

Dél-Afrikában készültek Kemény három hét, kiváló körülmények között.

Kosárlabda női 2019.04.17 Egyszer ez is sikerülhet

Egyszer ez is sikerülhet Máris itt a következő meccs az alsóházi rájátszásban, amelynek jelenleg épp a felénél járunk: szerda este hét órától a Vasas Akadémia vendégei leszünk Pasaréten.

Tenisz 2019.04.16 Párosban is sikerült!

Párosban is sikerült! Fucsovics Marci az egyes után párosban is sikerrel vette az első akadályt Monte Carlóban.

Úszás 2019.04.16 Kabalapályázatot hirdet a szövetség

Kabalapályázatot hirdet a szövetség Eddig egy-egy világversenynek volt saját kabalafigurája, mostantól a magyar úszósportnak is lesz egy állandó „kísérője” – a MÚSZ nyílt pályázati úton kívánja kiválasztani a sportág kabalafiguráját, a győztes félmilliós jutalomra számíthat.

Röplabda 2019.04.16 „Tanulnunk kell a hibáinkból!”

„Tanulnunk kell a hibáinkból!” Tóth Gáborral beszélgettünk a Kaposvár elleni vereséget követően.