Hírek

Cselgáncs 2022.04.16 Cselgáncs: „Nehéz lesz felülmúlni a tavalyi évet” – Tóth Krisztián (VIDEÓ)

Cselgáncs: „Nehéz lesz felülmúlni a tavalyi évet” – Tóth Krisztián (VIDEÓ) Klubunk kiváló dzsúdósát, Tóth Krisztiánt választották 2021 legjobb csömöri sportolójának.

Cselgáncs 2022.04.10 Cselgáncs: minden éremből szereztünk Pozsonyban

Cselgáncs: minden éremből szereztünk Pozsonyban A szlovákiai nemzetközi versenyen Pánczél, Gáldi és Szilágyi is dobogóra állhatott.

Cselgáncs 2022.04.06 Cselgáncs: Tóth Krisztián, Gőz Roland és Rajkai Róbert is az Eb-keretben

Cselgáncs: Tóth Krisztián, Gőz Roland és Rajkai Róbert is az Eb-keretben Tizenegy fős magyar válogatott készülhet az április 29-én rajtoló szófiai Európa-bajnokságra, amennyiben a névsorra a Magyar Judo Szövetség elnöksége is áldását adja. Az MTK Budapest versenyzői közül három került be a keretbe.

Cselgáncs 2022.04.03 Cselgáncs: Tóth Krisztián bronzérmes az antalyai Grand Slamen (VIDEÓ)

Cselgáncs: Tóth Krisztián bronzérmes az antalyai Grand Slamen (VIDEÓ) Az MTK-s dzsúdósok közül Gőz Roland, Rajkai Róbert és Tóth Krisztián mérette meg magát az antalyai Grand Slam-tornán, utóbbi a dobogó harmadik fokára állhatott fel a 90 kilogrammosok kategóriájában.

Cselgáncs 2022.03.19 Cselgáncs: taroltak a fiúk

Cselgáncs: taroltak a fiúk Klubunk kiváló cselgáncsozói remekeltek a hétvégi versenyen.

Cselgáncs 2022.03.17 Cselgáncs: „Meg akartam mutatni, mit tudok” – Bötös Noel

Cselgáncs: „Meg akartam mutatni, mit tudok” – Bötös Noel Az MTK Budapest cselgáncsozója, Bötös Noel az ifjúsági országos bajnokságon megszerzett ezüstérem után a zágrábi Európa-kupán is eredményesen szerepelt, az ötödik helyen végzett.

Cselgáncs 2022.03.14 Cselgáncs: több fronton is helytálltunk

Cselgáncs: több fronton is helytálltunk A Budaörs-kupán és az Ifjúsági Európa-kupán is megmérettették magukat fiataljaink.

Cselgáncs 2022.02.27 Cselgáncs: négy arannyal hoztuk a hétvégi versenyt

Cselgáncs: négy arannyal hoztuk a hétvégi versenyt Győzelmeket és értékes helyezéseket szereztünk a regionális diák és serdülő megméretésen.

Cselgáncs 2022.02.20 Cselgáncs: kupagyőzelem

Cselgáncs: kupagyőzelem Február 19-én, szombaton sportolóink a Magyar Kupában mérethették meg magukat.

Cselgáncs 2022.02.16 Cselgáncs: két érmet szereztek versenyzőink az ifi ob-n

Cselgáncs: két érmet szereztek versenyzőink az ifi ob-n A múlt vasárnap Győrben rendezett ifjúsági országos bajnokságon Üveges Attila (60 kg) arany-, Bötös Noel (–90 kg) ezüstérmet szerzett.

« Előző oldal 1516171819202122232425 Következő oldal »