Kajak-kenu
Korisánszky Dávid

Hírek

Kajak-kenu 2022.08.21 Kajak-kenu: férfi kajak és kenu párosunk zárónapi szereplése az Európa-bajnokságon

Kajak-kenu: férfi kajak és kenu párosunk zárónapi szereplése az Európa-bajnokságon Kulifai Tamásék negyedikek, Korisánszky Dávidék hatodikok lettek.

Kajak-kenu 2022.08.20 Kajak-kenu Eb: „Ez volt a legjobb kétszázam” – Korisánszky Dávid

Kajak-kenu Eb: „Ez volt a legjobb kétszázam” – Korisánszky Dávid Az MTK Budapest kenusa, Korisánszky Dávid úgy látta, hogy a világbajnokságon és az Európa-bajnokságon evezett hat kétszázas futama közül az ötödik helyet érő Eb-döntős volt a legjobb.

Kajak-kenu 2022.08.18 Kajak-kenu Eb: „Fejlődő formát mutatunk” – Kulifai Tamás

Kajak-kenu Eb: „Fejlődő formát mutatunk” – Kulifai Tamás A Kulifai Tamás, Noé Bálint kajakduó egy lavorban érezte magát az 1000 méteres futamának elején, de így is bejutott a müncheni Európa-bajnokság döntőjébe, amelyet bizakodhat várhat.

Kajak-kenu 2022.08.17 Kajak-kenu: értük szoríthatunk az Európa-bajnokságon

Kajak-kenu: értük szoríthatunk az Európa-bajnokságon Klubunkból Korisánszky Dávid és Kulifai Tamás áll rajthoz.

Kajak-kenu 2022.08.14 Kajak-kenu: Panyik Zsombor is bekerült a keretbe

Kajak-kenu: Panyik Zsombor is bekerült a keretbe Fiatal kajakozónk is ott lesz az ifjúsági és U23-as világbajnokságon.

Kajak-kenu 2022.08.11 Kajak-kenu: Kulifai Tamásék világbajnoki bronzérme (VIDEÓ)

Kajak-kenu: Kulifai Tamásék világbajnoki bronzérme (VIDEÓ) Klubunk kiválósága, Kulifai Tamás vasárnap bronzérmet szerzett K2 1000 méteren Noé Bálinttal a halifaxi világbajnokságon. Íme, a videó a verseny döntőjéről.

Kajak-kenu 2022.08.07 Kajak-kenu: négy érem a zárónapon

Kajak-kenu: négy érem a zárónapon Egy arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szereztünk az országos bajnokság vasárnapi felvonásán.

Kajak-kenu 2022.08.07 Kajak-kenu: Kulifai Tamásék világbajnoki bronzérmesek

Kajak-kenu: Kulifai Tamásék világbajnoki bronzérmesek K2 1000 méteren a dobogó harmadik fokára állhatott fel a Kulifai Tamás, Noé Bálint duó a kanadai világbajnokságon. Ez az MTK Budapest 132. világbajnoki bronzérme.

Kajak-kenu 2022.08.06 Kajak-kenu: négy aranyérem az első napon

Kajak-kenu: négy aranyérem az első napon Négy sportolónk is aranyérmet szerzett a gyermek és kölyök országos bajnokság első napján.

Kajak-kenu 2022.08.06 Kajak-kenu: Korisánszky Dávid nyolcadik lett a világbajnokságon

Kajak-kenu: Korisánszky Dávid nyolcadik lett a világbajnokságon Ez történt a világbajnokság szombati napján.

« Előző oldal 7891011121314151617 Következő oldal »