Hírek

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.12.26 Ilyen volt, ilyen lett (GALÉRIA)

Ilyen volt, ilyen lett (GALÉRIA) Birtokba vehették sportolóink a felújított Szőcs Bertalan Vívótermet.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.12.23 Későn eszmélt (GALÉRIA)

Későn eszmélt (GALÉRIA) Egyesületünk tőrvívóját, Pöltz Annát faggattuk a hétvégi országos bajnokságról.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.12.16 Érmet tenne a fa alá

Érmet tenne a fa alá Tőr- és párbajtőrszakosztályunk vezetőjével, egyben remek vívónkkal, Szényi Péterrel latolgattuk klubunk esélyeit a hétvégi országos bajnokság kapcsán.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.12.14 Így szerepeltek vívóink a hétvégén

Így szerepeltek vívóink a hétvégén Több helyszínen rendeztek tőr- és párbajtőrversenyt. Íme sportolóink eredménylistája.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.12.12 Újra a ranglétra élén

Újra a ranglétra élén A hétvégi győzelmének köszönhetően Somody Soma ismét vezeti a kadet ranglistát.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.12.01 Bravúros bronzérem

Bravúros bronzérem Hétvégén először indult Magyar Kupán a Pöltz Anna, Kókai Csilla, Rózsás Júlia összeállítású tőrcsapat, és ha már ott voltak, érmet is szereztek. Előbbi értékelte a hétvége törénéseit.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.11.30 Somody Soma mindössze 16 évesen megszerezte első felnőtt érmét

Somody Soma mindössze 16 évesen megszerezte első felnőtt érmét A Brüll Alfréd Akadémia tehetséges vívója nagyban hozzájárult ahhoz, hogy párbajtőrcsapatunk éremmel zárt a Magyar Kupa második körében. Fiatal sportolónkat faggattuk a történtekről.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.11.29 Női tőrözőink és férfi párbajtőrözőink is bronzérmet szereztek

Női tőrözőink és férfi párbajtőrözőink is bronzérmet szereztek Mindkét csapatunk éremmel zárta a napot.

Vívás – tőr/párbajtőr 2020.11.28 Pöltz Anna és Szényi Péter is hajszálra volt a dobogótól

Pöltz Anna és Szényi Péter is hajszálra volt a dobogótól Kis szerencsével akár érmet is szerezhettünk volna.