Atlétika
Krizsán Xénia
Ezúttal Dimitrov volt a jobb.
Klubunk párbajtőrvívója, Bartkó Levente a hétvégén megnyerte a junior Magyar Kupa első fordulóját. A 18 éves sportolót a vasárnapi menetelés részleteiről faggattuk.
Klubunk fiatal dzsúdósa, Rajkai Róbert elégedetten értékelt a múlt hét végén rendezett, zágrábi Grand Prix-n szerzett bronzérme után.
A 26 éves Polivka Dóra tavaly még az év női evezőse volt Magyarországon, a jövőben azonban már nem élsportolóként, hanem az MTK Budapest edzőjeként tevékenykedik a sportágban.
Szakosztályvezetőnk, dr. Spielmann János közreműködésével bridzsoktatás indult a Testnevelési Egyetemen is.
Glózik János csapata nem talált legyőzőre.
Kiváló súlylökőnk, életének 72. évében távozott.
Szerdán az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen lép páláyra kézilabdacsapatunk. Koronczai Petra latolgatja az esélyeket.
Teniszezőnk, Szabanin Natália és Babos Tímea édesapja és edzője, Babos Csaba volt Puskás Artúr műsorvezető vendége a Reggeli Startban.
Első- és másodosztályú fordulókon vettünk részt.
« Előző oldal | 644645646647648649650651652653654 | Következő oldal » |
---|