Tenisz
Fucsovics Márton

Hírek

Tenisz 2023.09.27 Tenisz: Jani Réka vereséget szenvedett a szerbiai versenyen

Tenisz: Jani Réka vereséget szenvedett a szerbiai versenyen A Kursumlijska Banja városában zajló ITF-torna legjobb 32 versenyzője között ért véget teniszezőnk számára a megméretés.

Tenisz 2023.09.25 Tenisz: pozitív változások a világranglistán

Tenisz: pozitív változások a világranglistán Ötből négy topjátékosunk javított pozícióján.

Tenisz 2023.09.24 Tenisz: kezdődik az U16-os Európa-bajnokság Parmában, Kincses Kolossal első kiemeltként

Tenisz: kezdődik az U16-os Európa-bajnokság Parmában, Kincses Kolossal első kiemeltként Az MTK Budapest teniszezője, Kincses Kolos első kiemeltként vághat neki hétfőn az olaszországi Parmában rajtoló U16-os Európa-bajnokságnak, melyen Bak-Szabó Norinának is szoríthatunk.

Tenisz 2023.09.23 Tenisz: Piros Zsombor az elődöntőben búcsúzott

Tenisz: Piros Zsombor az elődöntőben búcsúzott Piros Zsombor kikapott Neman Faticstól.

Tenisz 2023.09.22 Tenisz: Piros Zsombor bejutott a négy közé a nagyszebeni tornán

Tenisz: Piros Zsombor bejutott a négy közé a nagyszebeni tornán Három szett és két óra kellett az elődöntőhöz.

Tenisz 2023.09.19 Tenisz: Jani, Gálfi és Piros is továbbment

Tenisz: Jani, Gálfi és Piros is továbbment Jól kezdték a hetet teniszezőink.

Tenisz 2023.09.18 Tenisz: jó hírek a világranglistáról

Tenisz: jó hírek a világranglistáról Szinte mindegyik topjátékosunk javított pozícióján.

Tenisz 2023.09.16 Tenisz: a debütáló Füle Mátyás sikerével 4-0-ra nyert a Davis-kupa-válogatott

Tenisz: a debütáló Füle Mátyás sikerével 4-0-ra nyert a Davis-kupa-válogatott Az újoncként szereplő játékosunk, Füle Mátyás megnyerte az utolsó, tét nélküli egyest, így a magyarok 4-0-ra legyőzték Törökországot a tenisz Davis-kupa keszthelyi osztályozóján, és februárban selejtezőt játszhatnak a DK-döntőbe jutásért.

Tenisz 2023.09.16 Tenisz: „Nem számítottam ilyen sima győzelemre" – Piros Zsombor (VIDEÓ)

Tenisz: „Nem számítottam ilyen sima győzelemre Klubunk és a Davis Kupa-válogatott játékosa, Piros Zsombor a török Cem Ilkel legyőzése után a hazai szövetség (MTSZ) közösségi oldalán értékelte a sikert, amelynek köszönhetően a magyar csapat 2-0-ra vezet a keszthelyi DK-osztályozó első napja után.

Tenisz 2023.09.15 Tenisz: Marozsán és Piros is magabiztosan nyert a törökök ellen az első napon (VIDEÓ)

Tenisz: Marozsán és Piros is magabiztosan nyert a törökök ellen az első napon (VIDEÓ) A magyar Davis Kupa-válogatott 2-0-ra vezet a törökök elleni osztályozós párharcban, miután az első játéknapon Marozsán Fábián és az MTK Budapest kiválósága, Piros Zsombor is kétszettes győzelmet aratott Keszthelyen.

« Előző oldal 678910111213141516 Következő oldal »