Mészáros-Mihálffy Adrienn

Röplabda: a kezünkben van a sorsunk

Publikálva: 2024.04.30 Frissítve: 2024.04.30 Röplabda

Szerdán a rájátszás harmadik fordulójában újra a Kispest SE csapatával mérkőzünk meg.

Május elseje nem telik munka nélkül röplabdázóink számára, hiszen a rájátszás 9-11. helye között a Kispest SE elleni visszavágóval folytatódik a bajnokság. A 15:00 órakor kezdődő mérkőzés papíron ugyan idegenben lesz, de ellenfelünk hazai pályája is a Szent Gellért Sportcsarnok, így hazai környezetben harcolhatjuk ki a győzelmet.

Legutóbb az Extraligás játékosokkal tarkított UTE U21-től három szettben kikaptak a mieink, de a Kispest SE elleni első mérkőzést 3-0-ra nyerték. A cél ezúttal is az, hogy olyan magabiztos és koncentrált játékot mutassunk, mint az odavágós összecsapáson, hiszen akkor nem maradhat el a siker.

Bene Róbert: ‒ Egyelőre a kezünkben van még a sorsunk, remélem a lányok is érzik ennek a súlyát, és ennek megfelelő teljesítményt nyújtunk majd. A legfontosabb az lesz ezen a mérkőzésen, hogy az első pillanattól kezdve mentálisan felül tudjunk kerekedni az ellenfelünkön.

Női NBI rájátszás 9-11. helyért, 3. forduló

2024. május 01. 15:00, Budapest, Szent Gellért Sportcsarnok