Poczetnyik Luca

Második helyen zártuk a VIII. Érdi Ipartestület Kupát

Publikálva: 2018.08.11 Frissítve: 2018.08.11 Kézilabda

Fordulatos meccsen ikszeltünk a Budaörssel az érdi felkészülési tornán.

Péntek délután játszotta harmadik mérkőzését a VIII. Érdi Ipartestület Kupán női kézilabdacsapatunk. A mieink ellenfele az ugyancsak hárompontos Moyra-Budaörs Handball volt. Az első félidőben többnyire a mi akaratunk érvényesült a pályán, de Mihály Attila tanítványai a szünet előtt fordítani tudtak.  A második játékrész inkább a Budaörsről szólt, de ezúttal mi hajráztunk nagyot, és egyenlítettünk.

A döntetlennel – jobb gólkülönbségünknek köszönhetően – mi szereztük meg a torna második helyét.

MTK Budapest–Moyra-Budaörs Handball 32-32 (15-16)

Érd Aréna

MTK Budapest: Lajtos, Győri, Fritz – Karnik 9 (2), Fekete B. 7, Tóth E. 7 (2), Dakos 3, Termány 2, Slakta 2, Mihálffy 1, Kovács G. 1, Gorilszka, Nonn, Horváth N., Erdélyi, Stranigg

Budaörs: Sipeki, Wéninger – Dávid-Azari 7, Szöllősi-Zácsik 7 (1), Gerháth 3, Mézes 3, Hajduch 3, Pásztor 2, Szabadfi 2, Ertl 2 (2), Kiskartali 1, Pálos-Bognár 1, Zsigmond 1, Horváth L., Rácz
Vezetőedző: Mihály Attila

Kiállítások: 12, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 4/3
A mérkőzés alakulása: 9. p.: 4-3; 14. p.: 9-5; 23. p.: 12-12; 30. p.: 15-16; 39. p.: 19-23; 43. p.: 21-26; 51. p.: 27-30; 59. p.: 32-32

Golovin Vlagyimir: Nagyon jól kezdtük a meccset, aztán kicsit elfáradtunk, lelassultunk. A második félidőben sokáig vezetett a Budaörs, de örülök, hogy a végjátékban egyenlíteni tudtunk. Ez a mérkőzés tökéletesen szolgálta a felkészülést.