Gálfi Dalma

Letettük a névjegyünket

Publikálva: 2018.12.18 Frissítve: 2018.12.17 Karate

Megvan az első Youth League érem.

Az MTK Budapest karateszakosztálya – december 14-16 között – 14 fővel vett részt a Youth League Venice Karate-kupán, Olaszországban. Az év utolsó nemzetközi versenyére 67 ország 2650 versenyzője regisztrált, és színvonalában az év legrangosabb versenye volt. Egyesületünk egy éremmel és két pontszerző hellyel gazdagodott. Ilankovic Aleksandra a junior -53 kg mezőnyében, 5 győztes mérkőzéssel (bosnyák: 1-1, macedón: 8-0, szerb: 4-1, ukrán: 0-0, spanyol: 1-0) a dobogó harmadik fokára állhatott  fel, és  ezzel megszerezte a klub első  Youth League érmét. Aleksandra letette névjegyét, és  később méltán várhatjuk a felnőtt  Premier League mezőnybe.

Baranyi Zsófia, a junior -59 kg-osok közt  három győzelemmel – vigaszágon – a hetedik helyen végzett, továbbá Istók Márk – az U14 -50 kg kategóriában – a kilencedik helyen zárt.