Tenisz
Fucsovics Márton

Tenisz: Szabanin Natália továbbjutott a Roland Garroson

Publikálva: 2021.06.07 Frissítve: 2021.06.07 Tenisz

Egyesületünk fiatal kiválósága magabiztosan nyert a juniorok első körében.

Az MTK Budapest 17 éves játékosa, Szabanin Natália is megkezdte szereplését a juniorok között a Roland Garroson. Tóth Amarissa tegnapi első körös búcsúja után Szabaninnak sokkal jobban sikerült a nyitóforduló. A nemrégiben két páros tornán is diadalmaskodó magyar lány a német Nicole Rivkinnel találkozott.

Az első játszmában egyik fél sem adogatott hatékonyan, viszont egyesületünk reménysége végül eggyel többször vette el riválisa szerváját, így 6:3-ra nyerte az első szettet. A második felvonás ennél simábban alakult, Natália kétszer brékelte a németet, ezzel magabiztosan 6:2-re behúzta a játszmát, illetve a mérkőzést is.

A nyolcadik helyen kiemelt Szabaninnak a spanyol Ane Mintegi Del Olmo lesz a következő ellenfele.

Szabanin Natália–Nicole Rivkin (német) 6:3, 6:2

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!