Taekwondo
Patakfalvy Luca

Tenisz: Fucsovics Márton továbbjutott

Publikálva: 2023.05.28 Frissítve: 2023.05.28 Tenisz

Egyesületünk teniszezője, Fucsovics Márton négy szettben legyőzte a francia Hugo Greniert a Roland Garros első fordulójában.

Fucsovics Márton remekül kezdte a Hugo Grenier elleni találkozót a francia nyílt teniszbajnokság első körében, ugyanis az első három játékot megnyerte. A francia innen már nem tudott fordítani, így az első szett Marcié lett.

A második játszmában 5:5 után Grenier tudott brékelni, ezzel egyenlíteni tudott. Ezt követően Marci játéka feljavult, és rendkívül simán, 6:1-re hozta a harmadik szettet, majd a negyedik játszmát is behúzta, így végül 6:3, 5:7, 6:1, 6:3-as győzelemmel továbbjutott. Marcira a második fordulóban a Novak Djokovics–Aleksandar Kovacsevics meccs győztese vár.