Ritmikus gimnasztika
Pigniczki Fanni

Tenisz: Fucsovics Márton győzelemmel kezdett Bukarestben

Publikálva: 2024.04.16 Frissítve: 2024.04.16 Tenisz

Az MTK Budapest teniszezője, Fucsovics Márton két szettben nyert a monacói Valentin Vacherot ellen a bukaresti ATP-tornán.

Fucsovics Márton győzelemmel kezdte a Bukarestben zajló salakpályás ATP-tornát. Az MTK Budapest a világranglistán 82. teniszezője a 136. helyen jegyzett monacói Valentin Vacherot ellen lépett pályára kedden.

Fucsovics az első szettben brékhátrányból jött vissza, majd a hosszúra nyúlt tie breaket végül 10:8-ra nyerte meg. A második játszmában már egyértelműen a mi játékosunk dominált, aki 6:2-vel zárta le a meccset.

A következő körben Fucsovics a második helyen kiemelt holland Tallon Griekspoor kihívója lesz.