Farkas Johanna

Tenisz: Babos Tímea párosban nyert tornát Kolumbiában

Publikálva: 2022.11.07 Frissítve: 2022.11.08 Tenisz

Az MTK Budapest teniszezője, Babos Tímea a kolumbiai Barranquillában rendezett W60-as keménypályás ITF-verseny páros döntőjében az ukrán Katyerina Volodko oldalán nyert.

Párosban nyert tornát Babos Tímea. Az MTK Budapest teniszezője, a kolumbiai Barranquillában rendezett W60-as keménypályás ITF-verseny páros döntőjében Katyerina Volodko oldalán szerepelt, és a magyar-ukrán kettős 3:6, 7:5, 10:7-re múlta felül a Valerija Sztrahova, Carolina Alves ukrán-brazil duót.

Timi az egyes megméretésen is jól teljesített. Ott az elődöntőben a későbbi győztes Udvardy Pannától kapott ki három szettben (6:4, 2:6, 2:6).