Hírek

Röplabda 2024.03.28 Röplabda: a 9-11. helyért folytatódik számunkra a bajnokság

Röplabda: a 9-11. helyért folytatódik számunkra a bajnokság Négy összecsapás vár még ránk.

Röplabda 2024.03.26 Röplabda: kvalifikáltuk magunkat a diákolimpia országos elődöntőjébe

Röplabda: kvalifikáltuk magunkat a diákolimpia országos elődöntőjébe Sóvári Zsombor csapata a fordulóban második helyet szerezve jutott tovább.

Röplabda 2024.03.25 Röplabda: főszerepben az U13 és az U17

Röplabda: főszerepben az U13 és az U17 Budapesten, Fonyódon és Dunaújvárosban rendeztek fordulókat számunkra.

Röplabda 2024.03.24 Röplabda: nem borult a papírforma az alapszakasz utolsó meccsén

Röplabda: nem borult a papírforma az alapszakasz utolsó meccsén Három szettben kikaptunk a BVSC-Zugló otthonában.

Röplabda 2024.03.23 Röplabda: a BVSC-Zugló ellen zárjuk az alapszakaszt

Röplabda: a BVSC-Zugló ellen zárjuk az alapszakaszt A kilencedik vagy tizedik helyről várhatjuk a rájátszást.

Röplabda 2024.03.22 Röplabda: hektikus mérkőzésen nyertünk 3-2-re a Kispest SE ellen

Röplabda: hektikus mérkőzésen nyertünk 3-2-re a Kispest SE ellen Nagyon akarta alakulatunk ezt a győzelmet, amelyet öt szettben ki is harcoltunk.

Röplabda 2024.03.22 Röplabda: rangadóval folytatjuk a Kispest SE ellen (VIDEÓ)

Röplabda: rangadóval folytatjuk a Kispest SE ellen (VIDEÓ) Mindössze két mérkőzés van hátra az alapszakaszból.

Röplabda 2024.03.18 Röplabda: hibátlan hétvége

Röplabda: hibátlan hétvége Az U20, az U15 és az U11 is győzelmeket ünnepelhetett.

Röplabda 2024.03.17 Röplabda: nem jött össze a meglepetés a Veszprém ellen (GALÉRIA)

Röplabda: nem jött össze a meglepetés a Veszprém ellen (GALÉRIA) Egy szettet ugyan raboltunk, de 3-1-re megnyerte a meccset ellenfelünk.

Röplabda 2024.03.17 Röplabda: Bánki Borkáék igyekeznek kihozni magukból a maximumot a Veszprém ellen (VIDEÓ)

Röplabda: Bánki Borkáék igyekeznek kihozni magukból a maximumot a Veszprém ellen (VIDEÓ) Játékosunk visszaemlékezett az UTE U21 elleni meccsre, valamint a vasárnapi VEHIR-VESC elleni ütközetről is szót ejtett.