Fucsovics Márton

Röplabda: vereség a BVSC ellen (GALÉRIA)

Publikálva: 2023.12.09 Frissítve: 2023.12.09 Röplabda

Nem sikerült pontot szereznünk a 9. fordulóban.

Röplabdacsapatunk szombaton késő délután az NB I harmadik helyén álló BVSC-Zugló gárdáját fogadta. Nem kezdtük rosszul a mérkőzést, tartottuk a lépést ellenfelünkkel, sőt Réthelyi és Kindrusz pontjával 7:5-re mi vezettünk. Ezt követően négy pontot szerzett egymás után a BVSC, majd a jó sorozatuk folytatódott, hiába kért időt Tüske Bence, aki Bene Róbert távollétében meccselt szombaton. A következő pontunkat 13:7-es vendégvezetésnél szereztük, és ugyan folyamatosan kapaszkodtunk, a szettet 25:22-re a BVSC nyerte meg.

A második játszma derekáig tudtunk menni a BVSC-vel, de a kék-sárga alakulat szépen lassan elhúzott, és ezt a felvonást is megnyerte 25:17-re.

A harmadik szettben is foggal-körömmel küzdöttek a lányok, sokáig fej fej mellett haladt a két együttes. 9-9 után három pontot nyert egymás után a BVSC, így 12:9-re elhúzott. Sajnos ezzel lendületbe jöttek a vendégek, és a harmadik szettet is megnyerték 25:17-re, ezzel pedig a mérkőzést is.