Röplabda: nem sikerült pontot szerezni a TFSE otthonában

Publikálva: 2023.11.04 Frissítve: 2023.11.04 Röplabda

Három szettben nyert a hazai csapat.

Sok ismerős arcot fedezhettünk fel ellenfelünk kezdőcsapatában, ugyanis Tettamanti Virág és Tatár Gréta is korábban klubunk játékosa volt, illetve a liberó poszton bevethető Weidemann Lili, és a csereként pályára lépő Kiss Kornélia is. Nem számítottunk könnyű mérkőzésre, hiszen a bajnokság egyik legerősebb csapatával mértük össze magunkat.

A mérkőzés sajnos ennek rendje és módja szerint zajlott, irányította a pályán a történéseket a TFSE csapata, de a mieink egyetlen percre sem adták fel, méltó ellenfele voltunk a hazaiaknak. Az előre eltervezett taktikai elemeket nem tudtuk megvalósítani, így a szettgyőzelem is elmaradt, mind a háromszor a TFSE csapata örülhetett a sikernek.

Női NBI alapszakasz, 4. forduló

2023. november 04. 17:00, Budapest, Dr. Koltai Jenő Sportcsarnok-Multifunkciós Központ, 153 néző.

TFSE‒MTK Budapest 3-0 (-18, -16, -19)

Játékvezetők: Veress M., Suba I.

TFSE: Tettamanti, Tátrai, Kis, Zen, Kökény, Tatár. Csere: Boller, Weidemann (liberó), Kiss, Turcsányi.

Vezetőedző: Olazabal Herrera Joel

MTK Budapest: Kindrusz, Bánki, Jakab, Vigh, Darvas, Briga. Csere: Divényi (liberó), Kollár, Endrődi, Kardos, Réthelyi.

Vezetőedző: Bene Róbert

Bene Róbert: ‒ Nem sikerült a megbeszélteket egyáltalán teljesíteni, a következő időszakban teljesen más fokozatba fogunk kapcsolni, ami a felkészülést illeti.