Magyari Zoltán

Röplabda: friss időpontok a rájátszásban

Publikálva: 2022.04.24 Frissítve: 2022.04.23 Röplabda

A DVTK ellen folytatjuk.

Az UTE elleni 3-0-s vereséget követően röplabdázóink a hetedik helyért küzdhetnek, és a DVTK lesz az ellenfelük. A három nyert meccsig tartó párharcot ‒ az alapszakaszban elért helyezések folytán ‒ hazai pályán kezdjük. Ez hatalmas előnyt jelenthet Leiszt Máté tanítványai számára a végső elszámolásban.

A pontos időpontok a következők:

Első mérkőzés: MTK Budapest‒DVTK 2022. április 28. 17:00, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok

Második mérkőzés: DVTK‒MTK Budapest 2022.május 1. 18:00, Miskolc, Generali Arena

Harmadik mérkőzés: MTK Budapest‒DVTK 2022. május 4. 20:15, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok