Röplabda: egyetlen esélyünk van, győznünk kell!

Publikálva: 2023.05.05 Frissítve: 2023.05.04 Röplabda

A három nyert meccsig tartó párharcban 2-0-s hátrányban vagyunk a Székesfehérvárral szemben.

Az Extraliga hetedik helyéért folyó csata eldőlhet a szombati mérkőzés során, de a mieink egyértelmű célja, hogy megakadályozzák a sorozat lezárultát. A küzdelem eddig két összecsapást élt meg, az első állomáson ‒ április 29-én ‒ hazai környezetben 3:1-es vereséget szenvedtünk. A második találkozó ‒ május 2-án Székesfehérváron ‒ sokkal szorosabb szetteket hozott, nüanszok döntötték el a győztes kilétét, ám végül ismételten MÁV ELŐRE SC-ST. Solar siker született.

Ezúttal ‒ május 6-án, szombaton, 20:00 órakor ‒ újra az Illyés-Aramis ad otthont a mérkőzésnek, aminek óriási tétje van. Amennyiben ismételten székesfehérvári győzelem születik, akkor a hetedik helyet ellenfelünk szerzi meg, míg a mieink elveszítik az Extraligás tagságot. Viszont, ha ezen a meccsen mi kerekedünk felül, akkor a sorozat negyedik találkozóval folytatódik május 10-én, Székesfehérváron.

A lányainknak nagy szüksége lesz a biztatásra, szurkoljuk ki együtt a győzelmet!

Női Extraliga rájátszás, 7-8. helyért, harmadik mérkőzés

2023. május 6. 20:00 Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok