Röplabda: U12-től U20-ig fordulót játszottak csapataink

Publikálva: 2024.03.04 Frissítve: 2024.03.04 Röplabda

Nyolc meccsből öt győzelem a hétvégén.

Február 29-én U15 „B” csapatunk lejátszotta az idei első mérkőzését. Az UTE ellen léptünk pályára a BRSZ sorozatban, és csapatunk 3-0 arányban győzelmet aratott.

Csapat: Kemény Alice, Taskova Iva, Such Sarolta, O Regan Tara, Nyitrai Léna, Jackson Alíz, Rektor Laura, Livják Borbála, Csordás Glória, Hárságyi Mira, Varga-Balázs Lilla, Somogyi Hanna, Verebély Lilla, Kuti Natasa

Dóka Gréta: ‒ Az első szettben mutatott stabil játékot igyekszünk meccsről-meccsre tovább fenntartani. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

Benkóné Kőrös Mária csapatai is fordulót játszottak hétvégén, közülük az U15 a középszakasz következő állomásán hazai pályán mérkőzött meg ellenfeleivel.

MTK Budapest–MÁV Előre 1-3 (-22, -10, 24, -19)

MTK Budapest–SZBRA 3-0 (14, 18, 18)

Csapat: Kamber Teodora, Kiss Luca, Barcsa Boglárka, Boros Dorina, Herczeg Kata, Kelemen Lotti, Pintér Panna, Tóth Borka, Sipos Milla, Szűcs Kincső, Temesvári Hanna

Edző: Benkóné Kőrös Mária

Az edzőnő ifjúsági bajnokságban szereplő együttese sajnos vereséget szenvedett a Vasas kék csapatától.

Vasas kék–MTK Budapest U15 3-0 (-17, -20 -21)

Az U12-es korosztály második középszakasz fordulóját rendezték meg a Vasas otthonában. A lányok a Békéscsaba ellen játszották első mérkőzésüket, majd a Vasas ellen léptek pályára. Mind a két találkozó kiegyenlített volt, ezért nagyon izgalmas szetteket eredményezett. Összességében „körbeverés” történt ezen a fordulón, mivel a békéscsabai lányok megverték a Vasast, mi pedig kikaptunk a Békéscsabától, de megvertük a Vasast.

BRSE Kék‒MTK Budapest 2-1 (-17, 21, 21)
Vasas Piros‒MTK Budapest 1-2 (21, -21, 21)

Keret: Daróczi Csenge, Kövesdi Petra, Molnár Zoé, Szatmári Abigél, Stupek Sarolta, Tompa Eszter.

Edző: Horváth Réka

A legidősebb utánpótláskorú csapatunk, az U20-asok Tímár Edit vezérletével a Vasas Folyondár utcai csarnokában arattak kettős győzelmet.

Vasas SC U20‒MTK Budapest 1-3

MTK Budapest‒SZRSE Narancs 3-1