Szabó Beatrix

Röplabda: az előző összecsapásnál jobb játékkal szeretnének előrukkolni hazai környezetben

Publikálva: 2023.03.26 Frissítve: 2023.03.26 Röplabda

A rájátszás negyeddöntőjének második mérkőzése következik hétfő este, a Vasas Óbuda ellen.

Csütörtökön vette kezdetét a sorozatterhelés röplabdacsapatunk számára, akik a rájátszás negyeddöntőjét a Vasas Óbuda ellen vívják. A három nyert meccsig tartó párharc első állomását a DRK Magyar Kupa győzelmet magáénak tudó csapat otthonában vívták a felek. A mérkőzést a mieink nagyon jól kezdték, ám az első szett felénél kiestek a saját ritmusukból, és csak a harmadik szettre vették fel újra a mérkőzés tempóját. A mindent eldöntő harmadik játszmában végig kiélezett küzdelem folyt a pályán, nem tudtak leszakítani minket a piros-kékek, ám végül a türelmesebb játékkal a hazaiak lezárták a találkozót.

Március 27-én, 20:00 órától viszont a második párharc következik, amikor mi élvezzük a hazai pálya előnyeit. Leiszt Máté alakulata egyértelmű célkitűzéssel vág neki a meccsnek, melyet a vezetőedző meg is fogalmazott.

‒ Mindenki tudja, hogy tudunk a csütörtökinél jobban is játszani, azon leszünk, hogy ezt a pályán is megmutassuk.