Taekwondo
Salim Omar
Hazaérkezett a ritmikus gimnasztika válogatott a valenciai világbajnokságról, ahol Pigniczki Fanni bronzérmet és olimpiai kvótát szerzett, de remekül szerepelt a csapat többi tagja is.
Óriási tömeg várta a budapesti repülőtéren a magyar ritmikus gimnasztika válogatottat. A klubtársak, családtagok mellett barátok, szurkolók, a szövetségi képviselői is csokrokkal várakoztak az este nyolc óra után landoló gép utasaira. Virággal üdvözölte a sportolókat és a szakmai stábot az MTK Budapest elnöke, dr. Deutsch Tamás és a klub sportszolgáltatási igazgatója, Kuti Máté.
Amíg Fucsovics Márton – a US Openen – Korda elleni meccsére készült, addig a reptéren összegyűltek a „Ria Ria Hungária” rigmussal fogadták az érkezőket, és a hihetetlen mennyiségű elkészült fotó mellett virágboltnyi növény talált gazdára.
Hazaérkezett Pigniczki Fanni
Rg: Gelle Noémi gondolatai az Európa-bajnokságot követően (VIDEÓ)
Rg: Pigniczki Fanni a sportág történetének első egyéni Európa-bajnoki érmét nyerte meg, labdagyakorlatával ezüstérmes lett (VIDEÓ)
Rg: történelmi siker, hatodik lett Magyarország a nemzetek rangsorában
Rg: visszapillantás a hazai rendezésű Európa-bajnokságra (VIDEÓ)