Atlétika
Jancsik Tamás

Ökölvívás: arany- és ezüstérmet szereztünk az országos bajnokság zárónapján (VIDEÓ)

Publikálva: 2022.11.07 Frissítve: 2022.11.06 Ökölvívás

Tóth Nikolett és Jakab Lorenzo is rászolgált az éremre a korosztályos országos bajnokságon.

Vasárnap a döntőket rendezték a csepeli ökölvívó U12-es, serdülő és junior országos bajnokságon. Először Tóth Nikolettnek szurkolhattunk, aki a 70 kilogrammosok súlycsoportjának döntőjében lépett ringbe. Niki a rendkívül rutinos Kapocs Viviennel harcolt az aranyéremért: klubunk sportolója bátran kezdte az összecsapást, ám a mérkőzés végére elfáradt, így kikapott, és végül ezüstéremmel zárta a versenyt.

A fiúknál Jakab Lorenzo képviselte klubunkat, aki a 90+ kilogrammosok között Mészáros Márk ellen küzdött a végső sikerért. Lorenzo taktikusan kezdett, fokozatosan növelte a nyomást az ellenfélen, szép találataival mindhárom menetben egyértelműen jobb volt, és megérdemelten gyűjtötte be az aranyérmet.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!