Taekwondo
Salim Sharif

Kosárlabda: szoros meccsen kapott ki az MTK-TFSE a MAFC otthonában

Publikálva: 2024.02.11 Frissítve: 2024.02.11 Kosárlabda női

Az MTK-TFSE másodosztályú női kosárlabdacsapata ötpontos vereséget szenvedett a MAFC otthonában játszott bajnokin.

Az MTK-TFSE női kosárlabdacsapat vasárnap a MAFC otthonában lépett pályára másodosztályú bajnoki mérkőzésen. A Bozsó Ádám irányította együttesünk mérkőzése már az elején szorosan alakult, az első negyed után 18-18 állt az eredményjelzőn.

A második negyed közepétől az MTK-TFSE igyekezett folyamatosan előnyben játszani, a félidőre pedig ötpontos vezetésre tett szert (42-37). A hátrányát azonban a fordulást követően ledolgozta a MAFC, így a negyedik játékrészt 53-51-es hazai vezetésnél kezdték a felek. A záró felvonásban az MTK-TFSE nem engedte elszakadni az MAFC-ot, és a meccs utolsó percében Munkácsi Adél triplájával 70-69-re jött fel csapatunk.

A végjáték azonban a vendéglátóknak kedvezett, akik végül 77-72-re nyerték meg a találkozót. Az MTK-TFSE-ből Vladár Róza 18, míg Gróf Tímea Anna 17 pontig jutott.