Kosárlabda: győzelem a BEAC otthonában

Publikálva: 2023.12.09 Frissítve: 2023.12.09 Kosárlabda női

A remek második félidőnek köszönhetően nyert a TFSE-MTK.

A TFSE-MTK kosárlabdacsapata a bajnokság 8. fordulójában az E-ON ELTE BEAC otthonába látogatott. Az első negyed kiegyenlített játékot hozott, melynek végén 25-25-öt mutatott az eredményjelző.

A második felvonásban sem tudták leszakítani egymást a csapatok, így a félidőben 44-44 volt az állás.

A nagyszünet után magasabb fokozatba kapcsolt a TFSE-MTK: szépen apránként sikerült meglépni ellenfelünktől, olyannyira, hogy a negyed végén már tizenhat pont volt az előnyünk. Ezt a fórt a hajrában sem adtuk ki a kezünkből, és 94-73-as győzelmet arattunk.

Csapatunkból Carter, Szabó, Dúl Panka, Dúl Terka, illetve Czinano is több, mint 15 ponttal járult hozzá a sikerhez.