Poczetnyik Luca

Hírek

Kézilabda 2024.05.23 Kézilabda: szezonzáró Kozármislenyben

Kézilabda: szezonzáró Kozármislenyben Szombaton 19:00 órakor véget ér a 2023/2024-es bajnokság pontvadászata.

Kézilabda 2024.05.22 Kézilabda: parádés játékkal és a Praktiker-Vác elleni győzelemmel búcsúztunk a hazai pályától (GALÉRIA)

Kézilabda: parádés játékkal és a Praktiker-Vác elleni győzelemmel búcsúztunk a hazai pályától (GALÉRIA) 36-32-re legyőztük a dunakanyari alakulatot, ezzel pedig már egy fordulóval a bajnokság vége előtt eldőlt,hogy a tabella hatodik helyét is megszereztük.

Kézilabda 2024.05.22 Kézilabda: a győzelem és a közönség kiszolgálása a cél a Praktiker-Vác ellen (VIDEÓ)

Kézilabda: a győzelem és a közönség kiszolgálása a cél a Praktiker-Vác ellen (VIDEÓ) A NEKA ellen tizenkét gólig jutó Farkas Johanna felidézte a vasárnapi sikeres meccset, illetve a szezon utolsó hazai bajnoki mérkőzésének céljait is megfogalmazta.

Kézilabda 2024.05.21 Kézilabda: nincs megállás, szerdán már jön a Praktiker-Vác

Kézilabda: nincs megállás, szerdán már jön a Praktiker-Vác Két mérkőzés maradt a K&H Liga idei szezonjából.

Kézilabda 2024.05.20 Kézilabda: az U19 és az U17 is vereséget szenvedett

Kézilabda: az U19 és az U17 is vereséget szenvedett Az ifik a Praktiker-Vác, míg a serdülők a Csepel DSE csapatától kaptak ki.

Kézilabda 2024.05.20 Kézilabda: ismét kitette a szívét a pályára a csapat (VIDEÓ)

Kézilabda: ismét kitette a szívét a pályára a csapat (VIDEÓ) Ötvenhét percig kapaszkodtunk, hogy egyenlíteni és fordítani tudjunk, ami a hajrában sikerült, végül 30-28-ra nyertünk a NEKA ellen. A mérkőzés izgalmairól és a bajnokságból hátralévő két meccsről Vágó Attila és Andróczki Flóra osztotta meg velünk a gondolatait.

Kézilabda 2024.05.19 Kézilabda: ötvenhét perc után fordítottunk, és nyertünk a NEKA ellen (GALÉRIA)

Kézilabda: ötvenhét perc után fordítottunk, és nyertünk a NEKA ellen (GALÉRIA) Végig futottunk az eredmény után, ám a véghajrában, nagy izgalmak közepette 30-28-ra behúztuk a meccset.

Kézilabda 2024.05.17 Kézilabda: újabb kiesés elől menekülő csapatot fogadunk

Kézilabda: újabb kiesés elől menekülő csapatot fogadunk Vasárnap a NEKA csapata érkezik a Riz Levente Sport- és Rendezvényközpontba.

Kézilabda 2024.05.15 Kézilabda: már az első félidőben eldőlt a mérkőzés a Mosonmagyaróvár javára

Kézilabda: már az első félidőben eldőlt a mérkőzés a Mosonmagyaróvár javára A tetemes hátrányt a második játékrészben sem sikerült úgy ledolgozni, hogy szoros meccs alakuljon ki belőle, 42-28-ra kikaptunk.

Kézilabda 2024.05.14 Kézilabda: jó mérkőzésben bízik Papp Dorka (VIDEÓ)

Kézilabda: jó mérkőzésben bízik Papp Dorka (VIDEÓ) Szerdán a nagyon erős ellenfélnek számító Motherson Mosonmagyaróvári KC vendégei leszünk.

« Előző oldal 123456789 Következő oldal »