Atlétika
Nagy Marcell

Kézilabda: Grosch Vivien Vácról érkezik (VIDEÓ)

Publikálva: 2022.02.08 Frissítve: 2022.02.07 Kézilabda

A fiatal jobbszélső a fővárosba teszi át a székhelyét.

A váci egyesület az elmúlt hetekben már közzétette, hogy mely játékosok fogják alkotni 2022/23-as keretüket. Az érkezők között szerepelt náluk a jelenleg kék-fehérben kézilabdázó Bánfai Kíra is, és távozóik között Grosch Vivien. Akkor arra még nem derült fény, hogy a két játékos valójában helyet cserél, ugyanis Grosch Vivien éppen Bánfai Kíra pozíciójára érkezik klubunkba.

A jobbszélső poszton bevethető játékos a 2020-ban igazolt át Dunaújvárosból a Váci NKSE együtteséhez. Nem volt szerencsés a kezdet számára, hiszen októberben súlyos sérülést szenvedett, így több hónapot ki kellett hagynia, és 2021 májusában szerepelt ismét tétmérkőzésen. Két évet követően úgy döntött, hogy elhagyja Vácot, és az MTK Budapest mezére cseréli le a dunakanyarit. Vivi mesélt arról, hogy miért döntött úgy, hogy karrierjét klubunkban folytatja.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!