Rövidpályás gyorskorcsolya
Bácskai Sára Luca

Kajak-kenu: Korisánszky Dávid elődöntős 200 méteren

Publikálva: 2022.08.03 Frissítve: 2022.08.03 Kajak-kenu

Kenusunk ötödik helyen zárt futamában a világbajnokságon, ezzel továbbjutott a következő körbe.

A kanadai Halifaxban rendezett kajak-kenu világbajnokság nyitónapján klubunk nagyszerű kenusának, Korisánszky Dávidnak szurkolhattunk. Dávid a verseny első számában, a 200 méter első futamában volt érdekelt.

Egyesületünk kenusa a rendkívül erős mezőnyben 41.85-ös idővel az ötödik helyen ért célba, ezzel az elődöntőben folytathatja. Az előfutamok első három helyezettje közvetlenül a döntőbe került, a pénteki elődöntőből az első három helyezett jut be a fináléba.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!